Джерело
Берестинська громада | Сьогодні відбулося засідання наглядової ради КНП «Берестинська міська ...
2 640 Охват/переглядів
2026-04-08 12:58
Повідомлення №8027
Сьогодні відбулося засідання наглядової ради КНП «Берестинська міська лікарня», під час якого розглянули низку організаційних, фінансових та медичних питань діяльності закладу.Засідання пройшло під головуванням очільниці наглядової ради Катерини Єніної. У ході роботи члени ради опрацювали проєкт цивільно-правової угоди з незалежним членом наглядової ради, а також затвердили низку ключових внутрішніх положень, що регламентують діяльність профільних комітетів. Зокрема, було ухвалено положення про комітети з аудиту, етики та медичної практики, медичної допомоги і безпеки пацієнтів. Окрему увагу приділили питанням функціонування аптечних установ, які працюють у приміщеннях лікарні. Під час засідання заслухано інформацію щодо:▪️ роботи фахівця із супроводу ветеранів▪️ дотримання норм харчування військовослужбовців під час лікування та реабілітації. Також директорка КНП «Берестинська міська лікарня» Ганна Васенко представила пропозиції щодо внесення змін до фінансового плану підприємства на 2026 рік.