Джерело
Берестинська громада | Відбувся звіт міського голови Світлани Кривенко про роботу за ІІ піврі...
5 240 Охват/переглядів
2026-02-27 12:48
Повідомлення №7758
Відбувся звіт міського голови Світлани Кривенко про роботу за ІІ півріччя 2025 року.У своєму виступі очільниця громади детально зупинилася на всіх напрямках діяльності міської ради та старостинських округів – від соціальної сфери, освіти й медицини до житлово-комунального господарства, безпеки та підтримки населення в непростих умовах воєнного часу. Прозоро й по суті було окреслено виконані завдання, поточні виклики та пріоритети на майбутнє.Від мешканців надійшла низка проблемних питань, зокрема:• обробка доріг і тротуарів піщано-сольовою сумішшю;• ремонт дорожнього покриття, у тому числі траси М-18;• аварійний стан моста;• питання вуличного освітлення;• проблеми з теплопостачанням у житлових будинках;• відкриття підземного укриття в Ліцеї № 1.Окремо було роз’яснено ситуацію з укриттям у Ліцеї № 1: замовником робіт є Департамент капітального будівництва ХОВА, і після підписання Акта приймання-передачі виконаних робіт діти зможуть розпочати навчання у безпечному просторі.Щодо моста міський голова надала окремий коментар, який буде опубліковано додатково. Депутати, що були присутні в залі запропонували звернутися до Прем’єр-міністра України Юлія Свириденко з цього питання.На всі звернення та запитання громади Світлана Миколаївна надала вичерпні й аргументовані відповіді, пояснивши можливі механізми вирішення та подальші кроки.