Джерело
Берестинська громада | Сьогодні відбулася вагома і радісна подія — очільниця громади Світлана...
3 710 Охват/переглядів
2025-08-27 12:38
Повідомлення №6080
Сьогодні відбулася вагома і радісна подія — очільниця громади Світлана Кривенко вручила директору КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування» Людмилі Тущенко сучасний комфортабельний автомобіль.Авто, придбане за кошти місцевого бюджету, слугуватиме для перевезення підопічних закладу на процедуру гемодіалізу до м. Харків. У межах розвитку безбар’єрності приміщення закладу також облаштовано пандусом та доріжкою з тротуарної плитки. Особливо знаково, що ця радісна подія співпала з 25-річчям діяльності територіального центру.Працівників та підопічних закладу привітали:✔️ Берестинський міський голова Світлана Кривенко✔️ начальник Берестинської РВА Володимир Птишник✔️ голова Берестинської філії Товариства Червоного Хреста України Вікторія Балазюк✔️ начальник відділу соціального захисту населення міської ради Олена Богданець.Щира вдячність усім, хто щоденно працює задля допомоги людям, які цього найбільше потребують. Нехай новий транспортний засіб стане надійною підтримкою у цій благородній справі.