Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Берестинська громада
Додано 06 січ 2025

Берестинська громада

@BerestynskaHromada
Кількість підписників: 11 720
Фото: 6,460
Відео: 427
Посилання: 290
Опис:
Телеграм-канал голови Берестинської громади Світлани Миколаївни Кривенко
Джерело

Берестинська громада | Робочий візит голови Харківської обласної ради до БерестинаП’ятого лют...

Логотип телеграм спільноти - Берестинська громада Берестинська громада @BerestynskaHromada
4 400 Охват/переглядів 2025-02-06 08:16 Повідомлення №4978
Робочий візит голови Харківської обласної ради до БерестинаП’ятого лютого місто Берестин відвідала голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко. Разом із міським головою Світланою Кривенко та начальником Берестинської районної військової адміністрації Віктором Войтенком вона ознайомилася з роботою важливих соціальних об’єктів громади.Зокрема, під час візиту було оглянуто оновлене завдяки підтримці Харківської обласної ради та Всесвітньої Лютеранської Федерації в Україні укриття в Піщанській гімназії. Тетяна Петрівна передала закладу 20 ноутбуків та 2 обігрівачі для забезпечення освітнього процесу. Також делегація відвідала Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Капітальний ремонт будівлі проводився за кошти державної субвенції та співфінансування з місцевого бюджету. Однак для завершення ремонтних робіт та повноцінного функціонування закладу необхідне додаткове фінансування. Принагідно голова обласної ради зустрілася та поспілкувалася з керівниками закладів фахової передвищої освіти щодо вирішення актуальних проблем роботи у період військового стану.Окрему увагу приділили питанням безпеки дітей: було оглянуто хід ремонтних робіт в укритті Берестинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №2 та обговорено облаштування укриття в яслах-садку №5.Тетяна Єгорова-Луценко поспілкувалася з працівниками закладів, запевнивши їх у своїй підтримці та подякувавши за стійкість у цей складний час.Щиро дякуємо Тетяні Єгоровій-Луценко за неодноразову допомогу та підтримку нашої громади. Ваша увага до потреб Берестинської громади – це важливий внесок у нашу спільну справу!