Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бєлкін і Новак. Реслінг WWE.
Додано 14 лип 2024

Бєлкін і Новак. Реслінг WWE.

@BelkinINovak
Кількість підписників: 7 017
Фото: 4,500
Відео: 398
Посилання: 1,090
Опис:
Канал для фанатів реслінгу WWE з коментарями Бєлкіна і Новака. Донатимо тут: https://www.patreon.com/belkininovak Наш ютуб: https://youtube.com/c/BelkiNiNovaKWWE для питань про рекламу та співпрацю: [email protected]
Джерело

Бєлкін і Новак. Реслінг WWE. | Дрю МакІнтайр з'явився на хаус-шоу в Глазго, Шотландія як Беззаперечни...

Логотип телеграм спільноти - Бєлкін і Новак. Реслінг WWE. Бєлкін і Новак. Реслінг WWE. @BelkinINovak
1 780 Охват/переглядів 2026-01-11 00:15 Повідомлення №4789
Дрю МакІнтайр з'явився на хаус-шоу в Глазго, Шотландія як Беззаперечний чемпіон WWE. Як можна побачити на відео, на поясі, принаймні поки що, залишаються бокові пластини попереднього чемпіона Коді Роудса.Шотландець зачитав промову для рідної публіки:Слухайте, багато хто з вас відвідує шоу WWE вже кілька років, так?​Ви, мабуть, не раз чули, як я давав вам обіцянку, що виграю титул чемпіона WWE і привезу його до Шотландії.​Ну, коли я вперше виграв титул чемпіона WWE, на жаль, світ довелося закрити на карантин, чи не так?​Я вигравав його двічі, і я пишаюся тим, що ми робили в той період — ми давали людям можливість втекти від реальності у ті страшні часи.​Але я присягнувся, що поверну цей титул. І це були роки... роки розчарувань, коли мене підставляли, але я продовжував вірити в себе...​...тому що в мене є ця дивна вада, яка робить мене божевільним. Я — шотландець!​І вчора ввечері... кращого сценарію годі було й придумати. Я виграв титул чемпіона WWE.​І найпершим місцем, де я зміг вийти до живих фанатів як реслер номер один на планеті Земля, стало Глазго, де я нарешті зміг виконати свою обіцянку.