Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Білецький #MotorScout
Додано 14 лип 2024

Білецький #MotorScout

@Beletskiy_ScoutOut
Кількість підписників: 4 470
Фото: 575
Відео: 34
Посилання: 272
Опис:
❗️Засновник всеукраїнського сервису з підбору автомобілів Motor Scout 🔍Інсайти роботи підборщика в Україні 🚫Викриття #scoutfail с деталями та госномерами ✅Перевірені автомобілі зі звітами Direct: @Beletskiy_motorscout

👥 Кількість підписників

4 470
Середній/День:: -4
Середній/Тиждень:: -11
Середній/Місяць:: -58

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,300 26-06-11 10:21
З одного боку, звісно, круто, як головна платформа з продажу автомобілей в Україні, auto.ria постійно додає нові перевірки по VIN номеру в оголошення. За останні декілька років сильно зменшилась кількість відверто шахрайських оголошень і більшість всілякого скаму переїхало на Олх. Але з іншого боку, краще всі дані перепровіряти уважно самостійно.На приклад, в оголошенні з нашою Audi Q3 з Approved Pool, підтягнулась інформація про те, що в 2020 році пробіг, нібито, вже був 66 тис.км, а в 2021 вона продавалась з пробігом 6 тис.км і відповідно розбіжність мала в 60 тис. Ну і власне зараз в оголошенні вказаний також 66 тис. км. Які 66 тис. за пів року з моменту покупки авто? На ній бомбили в Уклоні, чи що? Це стовідсоткова помилка, і в доказ того ми маємо витяг історії з дилерської бази, де в 2020 році на авто не було і 1000 км, а в 2021 вже 6000. Я це все надіслав менеджеру, обіцяли розібратись та розглянути можливість компенсувати витрати на рекламу та платне оголошення. Але загалом дивно, що вони компрометують продавця, шкодять його репутації через власну помилку, а потім, щоб отримати компенсацію чи хоча б просто виправити помилку, продавець повинен доказати зворотнє, а не вони доказати звідки вони взяли свою інформацію.Загалом, всю інформацію в оголошеннях треба перевіряти окремо, щоб не загубити цікаве авто через помилку.
👁 1,960 26-05-21 14:47
Коли почув, що на огляд у нас зʼявився Audi Q3 Sportback, то подумав, що це напевно Америка зі спрацьованою безпекою, бо звичайні Q3 ми дешевше 30000$ навіть не купували ще жодного разу. А ні, тут у нас офіційне авто, маленький пробіг, жирна комплектація, і навіть 2.0 Quattro, а не 1.4 передній. Продавець правда як почув, хто йому дзвонить, почав агресувати, але то ж таке. Звикли.Що ми тут маємо. Ну по-перше авто менше року тому продавалось за 45500$ що є як раз ближче до ринкової ціни. Ще трохи пошукавши, потрапили на запис, що раніше в 2022 була в продажу з пробігом 15000 км в Хмельницькому:Дата2022-04-23Одометр (км)15000VINWAUZZZF36M1003128Судячіи по фото, що зберіглись, продавалась з незакінченим кузовним ремонтом. Далі, відкриваємо базу калькуляцій страхових ремонтів, а там краса - стапельні роботи, подушки безпеки і ще багато різних смаколиків загальним рахунком на майже 1.7 міліона гривень. Ну фактично, тотал лосс, як з Америки 😂Ну власне огляд не відбувся, звісно, а оголошення продавець зніс. Але скоро вспливе десь знову, може з іншого номера.
👁 2,050 26-05-15 13:21
Я багато разів вище писав, як важливо звіряти VIN номер автомобіля, вказаного в оголошенні з фактичним під час огляду. У автомобілів без першого обліку, на приклад, привезених з Сша, це взагалі перша необхідність, бо ніяких перевірок по українських базах зробити не можна. Продавець просто знаходить на autoastat VIN проданого схожого автомобіля і використовує його. При тому, звісно, авто, якому належить підмінний VIN, мав або менші пошкодження, або менший пробіг. Цього разу #fail у нас - офіційний Nissan Juke 2012 від ортодоксальних бариг з Дніпра 😂По-перше, заявлений цілий кузов в підсумку виявився не таким і цілим. Замінений капот на китайській, запаяна ліва фара, кручені крила скоріше за все для регулювання зазорів. Перешита боковина водійського сидіння та стан педалей також змусив засумніватись в пробігу ще під час огляду.Але найцікавішим виявилось інше - перевіривши коректний VIN номер на авто, одразу знайшли старе оголошення 2023 року, де вже тоді пробіг був 140 тис. км, а не 92, як зараз. Оголошення знесли, можливо наш клієнт натиснув скаргу на ріа 🤷‍♂️
👁 2,690 26-04-10 14:00
Той самий безкоштовний сир.Відправляє клієнтка нам ось цю Audi Q5 для перевірки.Мою увагу в подібних оголошеннях завжди привертають порізані-пережаті фотографії, номери іншої області та специфічний опис. А головне - ціна. Адже в такій комплектації з музикою Bang and Olufsen, камерами 360, віртуальним кокпітом і т.д., рестайлінгова Q5 2022 року і пробігом до 50 тис. км коштуватиме ближче до 38000$, але ніяк не 30000$.Враховуючи, що куплена вона була на аукціоні в 2024 році за 19000$, то в Україні вона стала би не менше 30000$ без ремонту, податку, сертифікації і обслуговування.По історії продажів видно, що автомобіль спочатку продавався в 2024 в Києві за 44900$, потім через рік вже за 40900$ і вже потім пішла «гуляти по оголошеннях» за 30000$ з кінця 2025.Цікаво, що в момент попереднього продажу ще в 2024 році за 44900$ це авто було в наших замовленнях, розглядали його та перевіряли дистанційно.https://auto.ria.com/auto_audi_q5_36536765.htmlСкоріше за все, щось трапилось з авто вже в Україні.Перевірили по базі калькуляцій кузовних ремонтів - дійсно, все співпадає. В жовтні 2025 року був прорахунок кузовного ремонта більше ніж на 1 міліон гривень. Там в розшифровці і дах, і двері, і пройоми і т.д.Ну що ж. Гарна спроба, але не сьогодні.
👁 4,170 25-10-24 10:46
​​У мене лонгрід сьогодні)Чи завжди торгуватись етично? Декілька місяців тому підбирали для клієнтки Infiniti Q50.В оголошеннях зʼявився офіційний автомобіль 2018 року з пробігом 100к за 18500$. Це ціна американських битків, а офіційні цілі в нормальних комплектаціях зазвичай продаються дорожче.Після огляду та перевірок зʼясувалось в чому справа - автомобіль потребує ремонту переднього крила та бампера, а також хімчистки та планового ТО. Треба трохи зайнятись, як кажуть.Але, в той же час, автомобіль фактично мав одного власника, всю історію у офіційного дилера в Києві, сервісну книгу, та кузов без ремонтів та підфарбувань. Ще і два комплекти гуми. Зважили все, та вирішили торгуватись і везти на діагностику на СТО. Торгувався особисто я. У нас іноді з колегами гарно працює така тактика: адміністратор і експерт перевіряють та оглядають авто для замовника, а потім з власником звʼязуюсь я нібито замовника і починаю спілкуватись по ціні. Це виглядає як предметні перемовини і зазвичай, якщо продає авто власник, а не перекуп, то це може гарно спрацювати. Цього разу так і зробили. Власник здався трохи дивним та важким в спілкуванні, але вдалось збити ціну до 17200$ ще до діагностики на СТО! З радістю повідомили про це замовницю і почали домовлятись про перевірку на СТО. І тут все пішло не за планом) Замовниця захотіла особисто подивитись автомобіль, посидіти і провести тест-драйв. Звісно, вся наша вистава була зруйнована 🙈Як тільки продавець зрозумів, що він спілкувався не з покупцем, відбувся вибух) На діагностику на СТО він приїхав вже розлючений і у підсумку після діагностики вирішив збільшити ціну до 17500$. Просто так.Після чого сам подзвонив нашій клієнтці (у нього ж вже був її контакт) і розповів, що саме через Євгена він підіймає ціну. Ну і далі почав написувати, які ми погані, що я вже очікував чесно кажучи коли він почне звинувачувати нас в хабарництві, дилетанстві чи в державній зраді 🫠В підсумку, автомобіль придбали, але не без пригод на оформленні. Висновок однозначний зробити з цієї історії важко: з одного боку ми як завжди намагались здобути найкращу ціну та умови покупки авто для замовника, а з іншого - післясмак від замовлення, гадаю, був зіпсований. А як ви гадаєте, чи завжди варто торгуватись до останнього, чи іноді варто не перетиснути з цим?
👁 4,430 25-05-22 15:03
Ось цікавий випадок стався вчора. У продажу зʼявилась ця Mazda Cx5 2017 року в максимальній комплектації з проекцією, люком, світлим шкіряним салоном з електро-регулюваннями, та іншим. Кузов цілий без ремонтів, скло оригінальне, продає перший власник, вся історія підтверджена по офіційному сервісу Ціна гарна і без того, а на огляді одразу вдалось зторгувати у власника ціну до 22000$ 👌Під час огляду продавцю вже «обривали телефон» і пропонували їхати на СТО одразу.Після огляду я особисто прийняв рішення одразу пропонувати завдаток і їхати на діагностику на СТО не чекаючи рішення нашого клієнта, для якого ми це авто підбирали. Тобто, якщо замовник би відмовився, то такий варіант ми би точно запропонували в якесь інше замовлення.Отже, одразу не втрачаючи часу, поїхали на діагностику. Ходова в нормі, присутнє незначне запотівання піддону. Дрібниці. Але найцікавіше виявилось коли викрутили свічки і залізли ендоскопом. Хон в нормі, але присутні залишки мастила на стінках. Автомобіль майже стояв останні два роки, тому подумали на залеглі маслозʼємні кільця. Після заміру компресії побоювання підтвердилися: 7.5-8.0-10-11.5 Розчарування, але що робити. Таке авто в наше замовлення не підтвердимо, отже будемо шукати далі. Авто, до речі, ще в продажу, є повний звіт. Хто хоче зайнятись, може ще вдастся поторгуватись з власником😉
👁 4,230 25-02-27 11:31
Ось цікавий випадок.Автомобіль нашого підписника, який він колись пропонував нам. На той момент не було відповідного замовлення, а зараз його вже продає перекуп з майданчика, що дивно, ще з ціна нижче.Оглянули - все досить гарно: повністю цілий, рідне скло, гарний салон під чохлами, папка наряд-замовлень по обслуговуванню, активні помилки в блоках відсутні. Одразу прийняли рішення підняти автомобіль на підйомнику. Але огляд знизу закінчився не почавшись. Тому що відразу кинулось у вічі, що двигун нещодавно знімали: сліди на кріпленнях до підрамника, сліди відʼєднання кпп від двигуна і т.д.Одразу звʼязались з попереднім власником, який нам його колись і пропонував, зʼясували, що через певний час у автомобіля зʼявилась помилка по 4му циліндру так і продав перекупу.Тож автомобіль продали дешево з проблемним двигуном, а вже перекуп поставив вживаний двигун і продає через майданчик.Менеджери на майданчику, звісно, не в курсі не про що. Може авто і буде нормально їздити надалі, але ми прийняли рішення шукати далі. UPD: Оголошення вже видалені поки я писав, тож на всякий випадок залишу VIN SJNFEAJ11U2605293
👁 4,900 24-12-24 11:56
Важлива інформація для тих, хто планує купувати чи продавати автомобіль до кінця року У зв'язку зі збоєм у роботі деяких державних реєстрів, сервісні центри МВС вимушені призупинити надання окремих реєстраційних послуг з транспортними засобами, повʼязаних зі зміною власника:- за договором купівлі-продажу, укладеним в сервісному центрі МВС, у субʼєктів господарювання, у нотаріуса, в ЦНАПі та через Дію;- за договором дарування, міни, за спадщиною- за договором лізингу, біржовою угодою;- вибракування.Водночас лишаються доступним послуги:- перша реєстрація транспортних засобів (нових та ввезених з-за кордону);- заміна, бронювання, замовлення та продовження терміну зберігання номерних знаків;- екзаменаційні послуги (прийом іспитів, видача посвідчення водія);- заміна та відновлення посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;- призначення належного користувача.Терміни відновлення роботи реєстру поки невідомі. Щойно реєстр запрацює – сервісні центри МВС відновлять надання послуг. Простішими словами це означає, що на сьогоднішній день змінити власника автомобіля неможливо. Продати автомобіль можна виписавши договір купівлі-продажу, але в торгівельних організаціях також не мають доступ до реєстрів, тож одразу попереджають, що це без юридичних перевірок. Також, можна зробити нотаріальну довіреність, але нотаріус так само її не зможе внести в реєстр. Тобто, ви розпишетесь в паперовому обліку довіреностей, але оформити в ТСЦ пізніше ви зможете автомобіль лише коли нотаріус її внесе в електронний. Найбезпечнішим виходом на даний момент буде оформити завдаток за автомобіль і дочекатись, поки запрацюють реєстри. Якщо, звісно, автомобіль ви не купуєте у родича чи близької людини. Як тільки відновиться робота реєстрів, я повідомлю тут @Beletskiy_ScoutOut