Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - BeCryptoBee
Додано 14 лип 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Кількість підписників: 348
Фото: 660
Відео: 55
Посилання: 845
Опис:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/
Джерело

BeCryptoBee | Hi, updates 👇🎒 Backpack. Почався останній тиждень preTGE "епілогу", за...

Логотип телеграм спільноти - BeCryptoBee BeCryptoBee @BeCryptoBee
171 Охват/переглядів 2026-03-05 09:37 Повідомлення №1013
👋 Hi, updates 👇🎒 Backpack. Почався останній тиждень preTGE "епілогу", запустили ваулт, але він поки закритий, запустили вайтліст для подачі заявки на IPO, можна вказати пошту. Поінти за ОІ на цьому тижні не отримав ще, завтра розподіл, цікаво скільки насиплять.😴 Opinion. Виходять сьогодні о 14. Роздають копійки, метрики після анонсу % на дроп впали на 60-80% (TVL/Volumes), на дроп роздають менше грошей ніж зібрали на комісіях) Поінт замість очікуваних 20-40 вийде по 5 в кращому випадку. Конвертація поінту у токен різна, може бути 1х2 а може бути 1х15, тому не лінійно все.😅 PredictFun "купили" Probable.🕯 Paradex TGE сьогодні о 16, але може будуть затримки на декілька годин. На дроп 25% токенів з яких тіма викупила на ОТС і тому інішл саплай 20% токенів. Премаркет впав з 0.2 до 0.13 за останні декілька місяців. Не крутив. Токени наче роздали.🌉🥹 BTC/ETH & other трошки пішли вгору, моє все інфополе вже шортить або "шукає шорти", здається що трошки зарано і трохи порости дадуть. Я посиджу ще якийсь час з холд BTC середньою ціною 73к, продавати почну з 76.5 до 82. Потім, якщо підемо вниз, то почну купляти знов, якщо ні — то буду зі стейблами. Продавати буду тому що по відчуттям трохи пересайзився, може скину не усе, а зручну частину.😎 LIT — 1.3$. Все хуйово) усе росте — він стоїть на місці або падає, усе падає — падає також. По OI/Volume тримається в топ3-4 після HL, Aster, EdgeX, поряд і ось ось обжене - Varitional. Ревеню через відсутність комісії не велике, LLP за останні 2-3 тижні в нулі або трохи збиткове, торгові пари додаються, але трейдерів немає, викуп токенів на не значну частину доходів.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація