Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - BeCryptoBee
Додано 14 лип 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Кількість підписників: 348
Фото: 660
Відео: 55
Посилання: 845
Опис:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/
Джерело

BeCryptoBee | CampNetwork NFT mint 👍👍 Запускають свою NFT колекцію з саплаєм усього ...

Логотип телеграм спільноти - BeCryptoBee BeCryptoBee @BeCryptoBee
120 Охват/переглядів 2025-06-20 11:05 Повідомлення №872
🖼 CampNetwork NFT mint 👍👍 Запускають свою NFT колекцію з саплаєм усього 2000 NFT. Вартість мінту для WL, який був вчора - 0.01 ETH (~25$). У вл були наче гаманці з ролями у дс, загалом ~400 NFT на них.👍 На паблік сейл, який буде сьогодні виділено ще 565 NFT по ціні 0.02 ETH (~50$).👍 Вторинний ринок заразпо ціні ~0.2 ETH (~400-500$).👍 Чеканка буде у мережі Ethereum, тому треба буде трошки погазувати мабуть, збільшити попередньо перед чеканкою газ щоб наступна транза чеканки була з більшим пріоритетом. 🔄 Розрахунок вартість транзакції: 1 gwei, 200k gas limit = 1$, для gwei 10 транза буде коштувати приблизно 10$, при фейлі зжереться ~25% комісії.🔗 Мінт буде тут о 17:00 (або 16:00, слідкуйте за дс) — https://rarible.com/collection/0x7e5ca13295b580128d9e9bd46756f2368c9aa263/drops❗️ Ризики - відправити транзу яка зафейлиться зі збільшеним газом = витрати на комсу.➡️ Пару днів тому не писав у канал, але приймав участь у сейлі Fragmetric NFT, купив 10 штук по 150$/шт. і продав усі по 230$/шт. Шкодую, що робив лише з 1 акаунту. Тиждень тому бул сейл NFT від Espresso, там також вийшов гарний профіт, але мені не повезло. Виглядає наче на "мікротренд" на NFT, висновки робити поки рано.➡️ Буду пробувати, скриптами наче складно дивлячись з контракту, скоріш за все тільки ручками, але попит буде великий оскільки х10 на NFT вже круто, навіть якщо буде дешевше на вторинному - все одно дуже гарна можливість, але шанси на успіх мабуть не великі.💡 Дешевше усього поповнити мережу Ethereum - це вивести ETH у якусь L2 мережу і зробити брідж у ERC20 через Relay.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація