Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - BazarMedia
Додано 17 чер 2021

BazarMedia

@BazarMediaNews
Кількість підписників: 5 521
Фото: 16,400
Відео: 2,590
Посилання: 4,590
Опис:
Оперативні та достовірні новини. Гадяч. Полтавщина. Україна. Світ.
Джерело

BazarMedia | Початок весни приніс з собою і значне покращення ситуації із електропо...

Логотип телеграм спільноти - BazarMedia BazarMedia @BazarMediaNews
1 940 Охват/переглядів 2026-03-04 06:52 Повідомлення №36291
💡Початок весни приніс з собою і значне покращення ситуації із електропостачанням в області. Водночас в обленерго застерігають голів громади економити споживання в часи пікових навантажень і ощадливо ставитись до наявного ресурсу потужностіНа щотижневій апаратній нараді у Полтавській ОВА учасники засідання зокрема розглянули ситуацію із енергетикою.Начальник ПОВА Віталій Дяківнич:«В принципі, зараз працюють на території області і СЕС, і когенерація працює, і працюють інші підприємства для того, щоб споживання в області було. Тому маємо надію, що десь через тиждень-два зовсім стабілізується ситуація з енергетикою, але при певних умовах».Вступне слово доповнив директор департаменту будівництва, МІА, ЖКГ та енергетики Антон Кій:«1 березня погодинних відключень протягом доби не застосовувалось. Графіки аварійних відключень застосовувались 25 лютого, але стосувались лише споживачів категорії промисловість. Самі графіки аварійних відключень (обсягом 1 черга) застосовувались 23 лютого та діяли протягом двох годин. В період тижня для споживачів групи „Промисловість та бізнесу“ діяли графіки обмеження потужності обсягом 5 черг. 1 березня вказаний графік не застосовувався. У середньому дефіцит потужності в області протягом тижня становив близько 320 МВт, що дорівнює 44% від споживання регіону на день замірів у грудні. У період застосування графіків погодинних відключень безперебійну роботу об’єктів теплопостачання здійснювали резервні джерела живлення».Представник АТ «Полтаваобленерго» Сергій Гудзь звернувся до голів громад:«Хочу ще раз звернутися до всіх очільників територіальних громад: ситуація дійсно трошки покращилася, але це не означає те, що не треба економити. Особливо в часи максимумів (денного, вечірнього, ранкового). Потрібно все-таки ощадливо ставитися до того ресурсу електричної потужності, який зараз є в області. Енергоємні прилади старайтеся в цей період одночасно не вмикати».