Уважно, цей пост не щп Як ви могли помітити я перестала вести канал нормально, замість цього, як і жартувала раніше тут тепер щитпостДавайте трохи передісторії, якщо комусь не однаково.Початково цей канал створювався як просто місце де я зберігаю пакунки що переробила, щоб можна було людям дати лінк а вони за гештеґами шукали що їм треба.. але це переросло в тупе й непотрібне намагання стати чимось більшеЩоразу як робила пости, постійно рівнялась з іншими каналами, які довше за мене робили стікери (наприклад Облівіон, канаші) і постійно порівнювала себе з ними, шукаючи чи я роблю погано, чи гірше за них, що збивало бажання і сили якось робити краще, бо загалом й не знаєш чи стікери що ти робиш це сміття яке нікому не треба чи може реально щось цікаве якому треба час Це була тупа погоня ні за чим і в решті я перестала видавлювати з себе цей бред і стала зводити пости до нулю. Може бо я не отримувала такої уваги від аудиторії як вони, може бо просто мені цього й ніколи не треба було 👐Я попробувала вести канали, у мене не вийшло бо у мене не вистачає сил і часу. АЛЕ я найшла себе у своїх ботах, і цим займатись мені цікаво. Перший мій бот це @uibanchik_bot, головна фіча якої (ну або задля чого вона створювалась) це модерація пакунків. Я це зробила і я рада тим як наразі бот вміє модерувати власноруч стікери без участі адміністрації. І на щастя на цьому не зупинилась, наразі там є багатенько інших прикольних фіч для ваших чатівТому вибачте, але цей канал я збережу собі як свій особистий щитпост. Видаляти чи закривати не збираюсь, пости старі видаляти не буду, всі стікери які я постила можна буде найти тут.Всім дякую хто лишається чи був зі мною, сподіваюсь надалі хто вирішить залишитись вам буде цікаво читати хуйню яку я буду сюди писати
Певно багато хто помітив, що канал порожніє вже більше тижня і причина не в відсутності контенту...Зазвичай таке кажуть про ігри чи проєкти, але я сів, подумав і прийшов до висновку, що хочу EOS (End of Service) Канцелярію Байчжи.Чому так?Почнімо з початку. Цей канал створювався мною та ще однією людиною, але я не те щоб був зацікавлений у грі з самого початку (мене попросили допомогти, бо на той момент, я знав краще, ніж інші, про аспекти, які в ній є). Ціллю ж було: "вибити Їньлінь (єдина хто сподоб із основного касту V1.0) та піти/залишитися (залежало наскільки сподобається гра)"Гра була цікавою, але не настільки, щоб заманити мене на повноцінну основу.Не завжди встигав за новинами (адміни теж мають особисте життя, навчання тощо) або не знав, що є вартим уваги (наприклад, звіт із оновлення 1.23.42).Також стало важко слідкувати за витоками (точніше, за їхніми джерелами, бо в один момент їх стало занадто багато). Чому не пішов раніше?Наші погляди зі співзасновником розійшлися, тому він покинув проєкт, а віддати також не міг, бо не було підходящих кандидатів.Що буде далі?Канал стане неактивним, а чат – залишиться.Можливо, я був не найкращим власником каналу, проте мені було весело займатися цим і я отримав важливий досвід у роботі в команді.Дякую, що слідкували та проявляли підтримку у вигляді реакцій і коментарів.Всього найкращого, допомагайте армії та бережіть себе.Бувайте❤️
СТАРТ НОВОГО РОЗІГРАШУ за донат‼️💜Цього разу у вас є шанс виграти фігурки Мегумі та Макісе, і водночас — допомогти нашим героям на передовій!Що ми робимо?Долучаємося до другої хвилі збору Night time:Збираємо кошти на критично важливе спорядження для:🐈⬛ 27 НГУ🐈⬛ 30 ОМБР🐈⬛ ВЗВОД БПЛА 110 ОМБР🐈⬛ ВЗВОД БПАК 201 ТРОЦіль — 15 000 грн, а кожен донат наближає нас до перемоги!Що потрібно для участі:1. Задонатити 100 грн або кратно 100 грн на банку:https://send.monobank.ua/jar/3xhuCaVQvZ(карта банки: 4441 1111 2347 8491)2. У коментарях під цим постом написати свої цифри по порядку — стільки разів, скільки ви задонатили по 100 грн.(Якщо ви надіслали 300 грн — залишаєте три послідовні цифри) 3. Бути підписаним на канал. 4. Обов’язково зберігайте квитанцію про донат!Переможця визначимо через 7 днів, у неділю ввечері. Обирати будемо по цифрах у коментарях.Більше донатів = більше шансів виграти!Репости вітаються — це ще один спосіб допомогти!Також можете поширити в Instagram - https://www.instagram.com/p/DIbdiTbCydH/?igsh=MWhyNnRsemt5MnB6eA==
Бажаєте передати росіянам "пару добрих слів"? В вас є чудова можливість зробити це в обмін на допомогу нашим захисникам!Триває збір на зарядну станцію Tison Energy 2600 Pro для військовослужбовців 57 ОМПБр артилерії.🎯Мета збору: 49 700₴Військовослужбовці за донат:🐈⬛ від 1000₴ підпишуть снаряд вашим ім'ям та надішлють фото;🐈⬛ від 1500₴ підпишуть снаряд на ваше замовлення та надішлють фото;🐈⬛ від 3000₴ підпишуть снаряд на ваше замовлення та надішлють відео з підписом.Приклади підписів можна подивитися на фото. Для отримання напишіть у дірект @/sleepy___sun зі скріном донату.Також ви можете допомогти у закритті збору своїми поширеннями та донатами на будь-яку суму на банку або по номеру картки банки: 5375 4112 2194 2324🐈 Той, хто зробить найбільший донат, матиме змогу отримати прапор 57 ОМПБр артилерії. Переможець буде обраний після закриття збору. Для участі прошу вказати у коментарі до донату як з вами зв'язатися у разі перемоги.🐾 Звіти за попередні збори завжди можна переглянути в Instagram
Бажаєте передати росіянам "пару добрих слів"? В вас є чудова можливість зробити це в обмін на допомогу нашим захисникам!Триває збір на зарядну станцію Tison Energy 2600 Pro для військовослужбовців 57 ОМПБр артилерії.🎯Мета збору: 49 700₴Військовослужбовці за донат:🐈⬛ від 1000₴ підпишуть снаряд вашим ім'ям та надішлють фото;🐈⬛ від 1500₴ підпишуть снаряд на ваше замовлення та надішлють фото;🐈⬛ від 3000₴ підпишуть снаряд на ваше замовлення та надішлють відео з підписом.Приклади підписів можна подивитися на фото. Для отримання напишіть у дірект @/sleepy___sun зі скріном донату.Також ви можете допомогти у закритті збору своїми поширеннями та донатами на будь-яку суму на банку або по номеру картки банки: 5375 4112 2194 2324🐈 Той, хто зробить найбільший донат, матиме змогу отримати прапор 57 ОМПБр артилерії. Переможець буде обраний після закриття збору. Для участі прошу вказати у коментарі до донату як з вами зв'язатися у разі перемоги.🐾 Звіти за попередні збори завжди можна переглянути в Instagram