Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Багненко про війну і Херсон
Додано 14 лип 2024

Багненко про війну і Херсон

@BagnenkoDaily
Кількість підписників: 1 158
Фото: 4,110
Відео: 543
Посилання: 1,730
Опис:
Херсон. Життя під час війни в Україні і Херсоні. Наслідки війни Волонтерство. Херсон та Південь України. Наслідки підриву ГЕС Думки вголос. Щоденник війни. Зв'язок - @bgnnk
Джерело

Багненко про війну і Херсон | Що по суті пропонує адміністрація Трампа? Щоб Україна більше ніколи не...

Логотип телеграм спільноти - Багненко про війну і Херсон Багненко про війну і Херсон @BagnenkoDaily
125 Охват/переглядів 2025-03-28 21:26 Повідомлення №7420
Що по суті пропонує адміністрація Трампа? Щоб Україна більше ніколи не змогла наростити свій військовий потенціал за рахунок власних (!!) корисних копалин за умов постійною небезпеки з боку РФ. Як це зробив Іран, наприклад. Давайте зараз не обговорювати, що таке по суті Іран, але ж є модель: у країни є певні корисні копалини, вони за допомогою цього сформували певний бюджет на розробки у військовій сфері і мають певні успіхи. Наші міста, на жаль, відчувають це кожної ночі. Ми страждаємо від іранської зброї. Нагадаю, що Шахед — іранська розробка. Так, частково вкрадена, але іранська. Я вже мовчу про ядерні розробки цієї терористичної «держави»… Якщо Україна підпише той договір по суті «Про деякі американські колонії», а не про копалини, це до кінця існування США і/або України є потужною гарантією безпеки для РФ. З Кремля знімуть санкції і країна-бензоколонка почне накопичувати мільярд доларів за добу за рахунок прокачки нафти і газу. І накопичувати військовий потенціал, розробляти нові Іскандери, нові дрони. А Україні пропонується що? Розвивати ай-ті сферу?Ну і крім того моральна сторона питання: «Ми Америка! Найпотужніша держава! Стрижень ліберальної демократії! Міжнародний поліцай, який бореться з диктатурами у світі! На вас напала диктатура? Зараз розберемося! Давайте нам всі свої корисні копалини до кінця історії людства, ми будемо збагачуватись на вас, поки ви стікаєте кров’ю, і ми вам нічого не гарантуємо! Просто давайте нам! Ось реквізити!» Якщо це не мародерство, то що? Якщо це не вихід з демократичного табору і перехід до табору автократії, то що?