Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Пані_прапор
Додано 14 лип 2024

Пані_прапор

@Baeva_Pani_prapor
Кількість підписників: 261
Фото: 32,100
Відео: 525
Посилання: 370
Опис:
Нічого нового!:) Діти, придворна зграя, садочок, квітники, консервативна діяльність, біженський гуртожиток на ім‘я «Рукавичка».
Джерело

Пані_прапор | Всссссекапець!!!Вильожуватися!!!Тільки очами клипати!:)Якщо не засну?:...

Логотип телеграм спільноти - Пані_прапор Пані_прапор @Baeva_Pani_prapor
52 Охват/переглядів 2026-05-28 13:13 Повідомлення №32549
Всссссекапець!!!Вильожуватися!!!Тільки очами клипати!:)Якщо не засну?:)Я ж таки зібрала дупу в купку, бровки хаткою!:)Й висунулася у город!:)Тричі дощ приймався.Один раз град молотив по моїм спиняці й башці, поки я пласкорізом махала!:)Пайту навіть не знімала, бо жодного разу не спекотно у городі та дворі.Дійсним доповідаю!Просапала салати, шпінати, кропи, огірки, кабачки й гарбузи!З цього списку все зійшло та росте чудово!Тільки один рядочок кабачків - такооооеее, як каже мій синочок?Підозрюю, що це саме круглі кабачки, які я фарширувати люблю? Та кущіків 4-5 й їх таки є? То вистачить мені на фарширування!Моркви з буряками також сходять. Але такі малесенькі, що я поки не ризикнула там сапати? Нехай трохі підростуть!!!Ще тре пересапати ланку з цибулею, яка вже чудова!Чудові перці та чаааааморошні помідори!:) Таке враження, начебто їх хтось їв?:)Та хто-хто? Шпаки їли!:)Дякую, що тільки понакусювали?:) А не повисмикували взагалі?:)Наростуть ще!Мій салат ще маленький?То сусідка Дуся наділила свого!Ооооооттакезну мисіщу салату начекрижили!Цибуля, салат, капуста, огірки, кріп, яйця, мОйонез!!!Сссссмачний!!!А тепер тільки лежати!