Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Пані_прапор
Додано 14 лип 2024

Пані_прапор

@Baeva_Pani_prapor
Кількість підписників: 261
Фото: 32,100
Відео: 525
Посилання: 370
Опис:
Нічого нового!:) Діти, придворна зграя, садочок, квітники, консервативна діяльність, біженський гуртожиток на ім‘я «Рукавичка».
Джерело

Пані_прапор | Бувають такі дні…Коли ще очі не розплюшила до пуття, а тебе вже все др...

Логотип телеграм спільноти - Пані_прапор Пані_прапор @Baeva_Pani_prapor
46 Охват/переглядів 2026-04-28 12:32 Повідомлення №31472
Бувають такі дні…Коли ще очі не розплюшила до пуття, а тебе вже все дратує…Й всі…Пательня на плиті, цукор в цукорниці, яйця в курячому сараї, показники на придворному градуснику, новини в телефоні,собака Цуцилія, яка цілеспрямовано стрибає під ноги, ноги, які хочеться пересувати руками, бо самі вони пересуватися відмовляються,табун котів, де кожному індивідуально тре відчинити й зачинити двері, разів по десять за годину на один писок… Та взагалі, все довкілля дратує!!!Натіліпала тісто на якусь махмурню з мізюном…Ірина Олександрова фаршу накрутила… Посуду назбиралося - гора!!!Мию й пссссешу!!!Псссссешу, плююся, як той чайник, що кипить, й мию!!!Й якого біса, скажіть мені будь ласочка?…Вдихую-видихую повііііііільно, разів десять поспіль…Чорна завіса перед очами починає кудись діватися.Акумульована агресія йде за нею слідом.Тю?Чи я дурна?Я у власній й теплій хаті, яка в мене є.Під цілим дахом, який в мене є.В своїй мийці, яка в мене є.Гарячою водичкою, яка в мене є.Мию дофігіща посуду, який в мене є, й складові від мʼясорубки, яка в мене є!Й мʼясо є, щоб його крутити!Й все, що тре для того пирога, який вже в духовці, також є!Й духовка ж є!!! Й газ в ній!! То на яку холеру я злюся???Ййййййй попустило…