Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Пані_прапор
Додано 14 лип 2024

Пані_прапор

@Baeva_Pani_prapor
Кількість підписників: 261
Фото: 32,100
Відео: 525
Посилання: 370
Опис:
Нічого нового!:) Діти, придворна зграя, садочок, квітники, консервативна діяльність, біженський гуртожиток на ім‘я «Рукавичка».
Джерело

Пані_прапор | Я!Більше!Не!Купую!Ніяких рослин!!!Ні зараз!Ні взагалі!!!Хххххххоббббба...

Логотип телеграм спільноти - Пані_прапор Пані_прапор @Baeva_Pani_prapor
44 Охват/переглядів 2026-04-10 14:41 Повідомлення №30924
- Я!Більше!Не!Купую!Ніяких рослин!!!Ні зараз!Ні взагалі!!!Хххххххоббббба, й тут Нова пошта надсилає мені чергове повідомлення? Що на моє імʼя відправлена посилка???Дві посилки відправлені!!!Й ще ж не просто повідомлення?:) А єхххххидним таким голосом ті повідомлення, щоб вже уїсти мене, таку чесну, відповідальну та чемну аж до печінок???:)Коли й як це сталося, гадки не маю?:)Воно якось само?:)Й це ще не все!:)Хіба я можу відчувати себе такою не досконалою наодинці?:)Я ж не сама така пппппташечка-курочка-пасочка?:) Як зʼясовується, трошки (чи не трошки?) притрушена?:) Я ж ще два села таких не досконалих назбирала?:) Знов же ж, це якось зненацька сталося поза зоною моєї свідомості!:)То посилки від Галини Думанської та Hvoya Plys отримані!!!Між новими власниками розподілені!За що щира подяка та низький уклін!!!Тепер дивлюся на ті саджанці й розмірковую?Чи має сенс прям зараз, в дощ, сніг, град та зусман з загрозою заморозків пертися в квітники та все те добро садити?:)Чи зачекати днів два-три?:)Нуууууу так!:)Я завжди вміла створити собі труднощів, щоб потім їх мужньо долати!:)))Бачу ціль - не бачу перешкод!:) Це також про мене!:)