Джерело
💙BABYMONSTER|ua ᱬ 🇺🇦 | ` #rumors .. ꒱ ꒱[🗣] » Вчора під час етеру до річниці Монстіз помітили ...
47 Охват/переглядів
2026-04-02 14:56
Повідомлення №15014
➴ ` #rumors .. ꒱ ꒱[🗣] » Вчора під час етеру до річниці Монстіз помітили натяки на Рамі від дівчат, і будуть теорії щодо її повернення з мініальбомои [CHOOM]. ‼️Це все має обнадійливий вигляд, але будь ласка, ставтеся з великим скепцисом до цих здогадок‼️1. Фаріта змінила ім'я на «beeyonce» у Weverse; Рамі вже співала «Halo» Бейонсе під час туру «See you there».2. Ахьон заспойлерила, що 1 тиждень = 7 днів = 7 осіб (?).3. Рора сказала, що в одному наборі брелоків (keyring) йде 7 штук (по одному на кожну учасницю), Фаріта на мить розгубилася, і тоді Рора виправилася на 6.4. Рора зробила жест, ніби вбиває комара; у Рамі є прізвисько «mooki», що означає «комар».5. Чікіта сказала, що буде щось дуже особливе.6. Дівчата роблять основний жест руками з «We Go Up», натякаючи на те, що в мініальбомі буде ремікс цієї пісні (у складі OT7?).7. Під час етеру хтось написав у коментарях «зроби серце з Асою, якщо Рамі повернеться», і Чікіта це зробилаcr: InfoBabyMonster; 20260402. › @Babymonsterygua ‹