Джерело
🧐БАЧИШ УПЛ??? А ВОНА Є😉 | Коментар Сергія Реброва для MEGOGO:🗣️: На жаль, ми програли. Ми допуст...
363 Охват/переглядів
2026-03-27 07:03
Повідомлення №10091
Коментар Сергія Реброва для MEGOGO:🗣️: На жаль, ми програли. Ми допустили дуже багато помилок – тому ми і програли. Дуже важко грати, коли ти пропускаєш гол на 4-й хвилині. Я думаю, що ми програли сильній збірній, вони дуже організовано оборонялися, і, на жаль, ми не використовували свої моменти.🎤: Що, крім індивідуальних помилок, стало причиною поразки?🗣️: Зараз важко це казати. Ви запитуєте одразу після гри – я не можу сказати, що крім індивідуальних помилок.🎤: Чому не вийшло нічого попереду?🗣️: Тому що збірна Швеції дуже компактна оборонялася. Вона змінила схему гри, вони грали з трьома центральними захисниками, і дуже було дуже важко вскривати цю оборону. Завжди вони атакували невеликою групою гравців, але в обороні було все дуже щільно.🎤: Шкода, що все так. Вам є що додати ще українським уболівальникам?🗣️: Ми вибачаємося. Я думаю, що у всіх хлопців було бажання показати, було бажання виграти, але, на жаль, це футбол, ми програли. Але я вдячний хлопцям, вони відпрацювали на полі.🎤: Ми втратили шанс на чемпіонат світу. Які ваші наступні плани?🗣️: Мої наступні плани – зіграти другу гру.🤝 31 березня збірна України зіграє товариський матч проти Албанії.✅ Підписатися / Підтримати💰