Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - BIT CRYPTO Trade
Додано 14 лип 2024

BIT CRYPTO Trade

@BCTrad
Кількість підписників: 176
Фото: 834
Відео: 42
Посилання: 464
Опис:
★ CRYPTO крінжові нотатки ... ⓘ @cryptovidma

👥 Кількість підписників

176
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -3

👁️ Середній перегляд на повідомлення

48
Середній/День:: 76
Середній/Тиждень:: 40
ERR: 27.27%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 38 25-11-03 19:17
#думкивголосринок крипти залишається у фазі слабкого попиту... роздрібні торгівці і фонди не активні.. а криптоказначейські компанії відчувають дефіцит ліквідності — багато хто вже спалив фіатні резерви та змушений продавати активи з балансів...пам’ятайте.. навіть якщо проект називає себе «крипто» — всі його витрати оплачуються у фіаті... якщо бізнес не генерує прибуток.. він живе за рахунок вас...макрофон теж не на користь крипти... гроші зараз течуть у золото, держборг сша та ai-сектор... фундаментальних драйверів росту немає, але й причин для глибокої ведмежки теж...шатдаун у сша тимчасово пригальмував регуляторні ініціативи.. після його завершення очікується позитивний сигнал від sec — тиск на легальні компанії знижується...головний сценарій.. до кінця першого кварталу 2026 можливе повернення ліквідності, якщо ставки фрс підуть вниз і стабілізується ринок облігацій... плюс.. передвиборний рік у сша традиційно стимулює м’які монетарні умови...висновок простий.. зараз ринок у фазі апатії — падати складно.. але і росту поки нема... BIT CRYPTO
👁 29 25-10-22 18:16
★ ШО ТАМ #АЛЬТКОЇТЬСЯ #думкивголоспо альтах ситуація патова, відкуп проливу йде важко, одиничні випадки показали ріст, всі інші встали в консолідацію...в загальному ніяких кластерних аномалій на проливі не було, по ончейну теж все тихо...отже інвесторам альта не цікава, ніхто на даному етапі у це лайно залазити не хочечим більше ми аналізуємо крипту, ти більше ми розуміємо що більшість альткоїнів це шахрайство, яке створене для викачки ліквідності з мас... одиниці проектів які в дійсності мають технології і користь... всі інші створені під шумок... для легкого заробітку... власників проектів... на даний момент життя показує фючерсний ринок... і нові пари які добавляються на біржі... а також низькокапіталізовані токени які пампляться на сотні процентів, а потім в один момент летять у прірву...все інше стоїть мертвим вантажем... яке ледь-ледь рухається...активувати ринок альти може прийняття #ETF.. багато хто на цю подію робить ставки.. але на нашу думку сподіватися на це марно.. якщо прихід ліквідності і буде то тільки в невелику кількість монет...на короткий термін..зниження ставки #ФРС теж не зробить великого прориву в альтах, тому що її знижують для того щоб запобігти негативним явищам в економіці... а не для стимулювання як було минулого разу..єдине що може дати потужний поштовх.. на локальний ріст альти.. це завершення торгових суперечок між сша та китаєм... для інвесторів це буде зелене світло BIT CRYPTO
👁 31 25-10-11 13:24
ШО ПО #РИНКУ #думкивголосна наш погляд це маніпуляція, яка ніякого відношення до заяв трампа не має .. але ця подія була використана для проливу на ринку як спусковий гачок.. і каскадні ліквідації при пустому стакані зробили своє діло...відсутня ліквідність і падіння на 50-98%...ніхто відкупляти навіть не намагався це чітко видно по кластерах..по #BTC ніяких аномальних продаж не було, назвати це корекцією навіть важко, наприклад на коронадампі біткоїн падав на 50%, це показує що ліквідності і зацікавленості ним набагато більше ніж декілька років тому...багато хто ринувся усі вільні кошти інвестувати в просадку, інші зайняли нетральну позицію, так як можуть бути ще просадки... тому що ринок пустий і ліквідності витягнути монети може не вистачити... хто зараз купив на просадці, може зірвати куш, або лишитися з цими альтами ще на 2-3 роки... тут кожен уже вибирає сам...наша позиція на даний момент така: не знаєш броду не лізь у воду, на ринку дуже каламутно...ми осторонь. BIT CRYPTO
👁 26 25-09-25 16:31
★ ШО ТАМ #АЛЬТКОЇТЬСЯ + #думкивголос❶ з середини 2022 коли закінчилося глобальне падіння ринку, альткоїни стали в широкий боковик, і там знаходяться уже більше 1000 днів, що є хорошим показником накопичення, про який ми писали раніше...❷ на багатьох альткоїнах глобальний профіль об'єму змістився у низ, що є додатковим показником що ринок перейшов у стадію накопичення на даних рівнях....❸ частина альткоїнів неквапливо починає просинатися, роблячи простріли и виходи з накопичень, але це тільки в зародковому вигляді, і немає системності...❹ на ринку для алькоїнів банально не вистачає ліквідності, тим паче що у світі панує несприятлива економічна атмосфера + збільшення військових конфліктів, які відбирають увагу людей від криторинку, (якщо увага направлена, на як вижити і прокормитися, то про інвестиції у крипту навіть думати не приходиться)❺ у цьому році ще не було ні одного локального росту альти, тому якщо складуться сприятливо обставини можливо в жовтні.. листопаді побачимо хоча б невелику активність усього ринку альткоїнів...❻ біржу #Binance наводнили низьколіквідні альти.. у яких відсутня органіка, вони показують достатньо відчутні рухи і деяким криптанам здається що альтсезон в розпалі...❼ за минулий рік ми переглянули своє бачення ринку альткоїнів, змінили підходи до їх торгівлі... тому що кількість альтів росте і з ними ростуть ризики...❽ в загальному: глобальний ріст альткоїнів навіть не майорить у ближній перспективі 2025 - першій половині 2026 року, тому ми акцентуємо свою увагу на короткострокові угоди...►активно вивчаємо скальпінг #Scalping на фючерсах..►продовжуємо свінг-трейдинг #Swing Trading..►відмовилися від торгівлі мем токенами на #DEX (не знайшли для себе прибуткової стратегії).. якщо торгуємо то більше для розваги..►розпочали вивчати і торгувати біржовими ботами#Grid боти#DCA ботипоки не все успішно, але початок покладено.. BIT CRYPTO
👁 42 25-06-04 15:22
#корисне#криптоосвітачому після великих втрат портфель так важко відновитиуявімо, що у вас було 100 доларів..якщо портфель впав на 50%, у вас залишилось 50..щоб повернутись до 100, потрібно вже +100% приросту, а не 50%...тепер уявіть, що портфель впав на 90% — у вас залишилось лише 10щоб знову стало 100, вам потрібно заробити +900%а при втраті 97% — потрібно вже +3233%, тобто 33 рази більше...це називається асиметрія відновлення:при втраті капіталу зростання повинно бути в рази більшим, щоб вийти на той самий рівень..падіння — лінійне, а от повернення — експоненційнесаме тому в інвестиціях так важливо вміти контролювати ризики..не достатньо просто "холдити", сподіваючись на відкат..професіонали працюють з чітким планом, обмежують збитки і не дозволяють портфелю сильно просідати..ми підготували таблицю, щоб візуально було зрозуміло, співвідношення падіння до відновлення.. це допоможе в потрібний момент побудувати стратегію..або переконає працювати виключно зі стопами... BIT CRYPTO
👁 54 25-04-30 18:32
ще в жовтні ми писали про новий тренд...#мем торгівля на #DEXале одразу не поглинулися даним напрямком трейдингу, час від часу читали різні навчальні статті, дивилися на трансляції як торгують інші, переглядали різні тематичні телеграм канали..і тільки зараз дійшли руки спробувати поторгувати...як бачите результати невтішні😂🤣#DEX торгівля виявилась взагалі іншою реальністю, зі своїми правилами, до яких трішки складно швидко підлаштуватися і змінити свої старі психологічні патерни та звички які сформувалися на звичайних криптобіржаж...тим паче на дексах зараз по активностям повний штиль і ринок в рази важчий ніж коли він був на своєму піку...але це виклик, якщо вчитися в складних умовах, тоді коли ринок буде на своєму піку...напевно буде легше...але не факт...наша стратегія на даний момент проста, навчатися.. а зможемо ми здолати перешкоди для виходу на профітну торгівлю.. чи ні це вже вторинне... з першого погляду, коли дивишся як торгують інші, показують плюсові угоди, здається... що там такого.. зараз також будемо друкувати солану,.. але реальність одразу ставить на місце...розпочинаєш розбиратися, чому у них виходить торгувати, і всі говорять що єдиним секретом є проведення по 8-12 годин на день за графіками, а коли ринок на піку, сон становить лише 4-5 годин, весь інший час онлайн за монітором...тому якщо когось цікавить даний вид трейдингу на дексахвикористовуйте самі актуальні ресурси для аналізу і торгівлі:AXIOMFasol SolanaGMGNми раніше думали більше висвітлювати даний вид трейдингу, але тут особливо нема про що писати, тому якщо вам такий двіж цікавий ставите 100 реакцій 👀 (очей) і ми будемо висвітлювати наш процес навчання і найцікавіші моменти... BIT CRYPTO
👁 37 25-04-28 14:18
СВІЧКА МИНУЛОГО ТИЖНЯ: закрилася вище РОС, по кластерах пагорб об'єму у верхній частині свічки.. це свідчить що ріст загальмували ринкові продажі, та як переважає червона дельтаАggregated Bid\Ask Delta по #BTC: Spot: після зростання ціни накрили асками по усім глибинамPerpetuals: на глибині до 5% під кінець тижня розпочали домінувати теж аскиСМЕ#Commercial: Long ⬆️ Short⬇️#Non-Commercial: Long⬆️ Short⬆️ Spreads⬇️ змінилося позиціонуванняⓘ Підсумок: на початку тижня ціна з легкістю пішла у верх, на незначних покупках, хоча попередні тижні на цих відмітках продавці максимально давили, отже ціну просто відпустили...під цей двіж розпочали друкувати #USDTна кінець тижня включився ринковий продавець, що призупинило ріст... усі аски якими накрили ціну, поки не реалізуються..поки ціна вище 93 000 для нас пріорітетність має флет або подальший ріст #BTC але уже не такий стрімкий так як на підході до РОС 97 000 будуть чекати продавці ( засаджені лонгісти, які критимуть свої позиції)на #СМЕ комерціали перевернулися на лонги...чим більше буде позитивний новинний фон, ти легше ціна зможе подолати супротив відмітки в 97 000 BIT CRYPTO
👁 58 25-03-31 20:05
4 СВІЧКИ МИНУЛОГО МІСЯЦЯ: ПРОТОРГУВАЛИСЯ У ВУЗЬКОМУ ДІАПАЗОНІ І МАЮТЬ ЗАГАЛЬНИЙ РОС 84300, ЯКЩО ЦІНА ЗМОЖЕ ВСЕЖ ТАКИ ВИЙТИ І ЗАКРІТИПИСЯ ВИЩЕ ЦЬОГО РІВНЯ БУДЕ ЛОНГОВО, ЯКЩО НИЖЧЕ НЬОГО БУДЕ КОНСОЛІДУВАТИСЯ БУДЕ ШОРТОВО...СВІЧКА МИНУЛОГО ТИЖНЯ: закрилася нижче РОС і пагорба об'єму який утворився у верхній частині свічки (хоча у минулому огляді ми написали що попередній тиждень буде лонговий, такої думки ми притримувалися увесь тиждень, тому що покупці лімітно приймали аномальні продажі, але уже на кінець тижня коли ціна спустилася, за пагорб проторгованого об'єму, стало зрозуміло що продавці перемогли у цьому двобої) тому цей об'єм з червоною дельтою буде виступати зоною супротиву для покупців у майбутньому...Аggregated Bid\Ask Delta по #BTC: Spot - Perpetuals на глибині до 10% продовжують домінують бідина #альткоїнах з 28.03 різко підскочили бідиСМЕ#Commercial: підзакрили трішки шортів і добавили лонгів#Non-Commercial: закривали шорти, лонги і Spreadsв загальному позиціонування не змінилося...ⓘ Підсумок: на #СМЕ комерціали продовжують утримувати шорти, гучні заяви про продовження тарифних війн давлять на ринок, також розпочали розганяти інформацію про можливу рецесію у сша, наганяючи все більшого жаху на ринок... тому крипта буде або флетити в діапазоні або сповзати вниз...задача один на такому ринку вижити))))сама оптимальна стратегія ..зараз.. для заробітку, це скальпінг альти або мемів на дексах... BIT CRYPTO
👁 31 25-03-14 11:30
#думкивголос① цілий водоспад з позитивних новин (прийняття крипти в сша, зменшення регулятивного тиску, подання альти на ЕТF тощо) а ринок валиться вниз.. якщо на позитиві ринок червоний, що буде при негативі???② багато альти обновляє свої глобальні мінімуми, при тому що другий рік підряд нам блогери обіцяють #АЛЬТСЕЗОН вселенського маштабу...③ крипто конференція у білому домі за участю трампа, визвала розчарування у холдерів біткоїна, хоча було опубліковано що сша створить крипто резерв, але по факту це крипто запас і за бюджетні кошти ніхто закупляти #BTC не буде...④ блогери поділилися на два табори.. одні кричать що все пропало і йдемо на 20 тис, і нас чекають знову медвежий ринок... інші з посмішкою рекомендують відкупляти чергове дно, бо більше такого шансу не буде, і через декілька місяців нас чекає неймовірний ріст крипти...⑤ #трамп всього лише декілька місяців при владі і дуже вірогідно що крипта на даний момент не в пріоритеті, але в перспективі 1-2 роки скоріш за все його адміністрація візьметься за це питання, і ми побачимо кардинальні зміни, які зможуть бустанути ринок...⑥ по макроекономічним даним у нас все норм, у цьому році планується зниження ставки, і в загальному для росту ринку нам не вистачає лише ГРОШЕЙ... якщо трамп не напартачить з торговими війнами, то скоріш за все глибокого занурення ринку не буде...⑦ на даний момент, корекцію на #BTC розцінюємо як маніпуляцію, яка може розтягнутися у часі та буде залежати від політичних подій у світі... BIT CRYPTO
👁 33 25-02-06 18:08
#думкивголоспереглянули альти на денному графіку і це просто габела.. деякі обновили свої глобальні мінімуми... при тому що біткоїн обновив свої максимуми і торгується біля 100 000...де той альтсезон яким кормили всі блогери останні два роки...і продовжують обіцяти що він -вєрняк- буде тільки потрібно почекати...але якщо подивитися реалістично, на всіх позитивних новинах біткоїн не зміг навіть закріпитися вище сотки..весь позитив починаючи від халвінгу вже пройшли... що? далі..?чи можливо що це максимум росту... ???верх ринку завжди характеризується максимально позитивними новинами, токен Трампа це пік уваги який тільки можливий був...що може бути хайповіше..на останньому проливі.. більшість криптанів втратили майже все що змогли заробити за минулий рік... це максимальна -розводка- на ринку... загнати на ейфорії всіх людей, які навіть не чули про крипту.. і побрити усіх..ми не побачили класичного _-Альтсезону-.. це уже може бути аргументом що цикли мертві,.. крипторинок переформатовується...що далі? можливі декілька сценаріїв: -оптимістичний- продовження стояння в балансі, з можливим легким заходом за 90 тисяч, в очікуванні сильних макроекономічних новин і події ліквідності..- частково негативний-корекція до $80-70-60К що призведе до передсмертних -обмороків- альткоїнів і їх інвесторів)) це може призвести в підсумку до нового імпульсного ривка вгору ... (дуже вірогідний сценарій)-похорони-це був пік ринку і розпочнеться нове затяжне зниження...(маловірогідний сценарій))) BIT CRYPTO