Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - В 16 до Audi Q7 💵 Crypto
Додано 14 лип 2024

В 16 до Audi Q7 💵 Crypto

@AudiCrypto16
Кількість підписників: 2 265
Фото: 1,410
Відео: 39
Посилання: 1,070
Опис:
✅ Ціль заробити на Audi Q7 в крипті. Канал: https://t.me/+WMc0ZrjN6NE1MmVi Зв'язок: @Adm_au — Залітай до нас щоб вже наступного року забути про бідність, і максимально вникнути в крипту 👌 Манаг @Andryshaa_13 @garant_ADS @pifagor_dao
Джерело

В 16 до Audi Q7 💵 Crypto | Уже завтра ми дізнаємось чи куплю я Ауді цього літа чи ні😎Як ви знаєте...

Логотип телеграм спільноти - В 16 до Audi Q7 💵 Crypto В 16 до Audi Q7 💵 Crypto @AudiCrypto16
364 Охват/переглядів 2024-07-23 11:30 Повідомлення №1448
Уже завтра ми дізнаємось чи куплю я Ауді цього літа чи ні😎Як ви знаєте уже завтра викотять чекер дропу L3, який ми всі так довго чекали. На золоті гори не очікую, надіюсь історія не повториться як з нашим "другом" Zksync але по моїм анАлітичним підрахункам на ак який брав участь у першому та другому сезоні консервативно мають насипати від 1000-3000 токенів (по премаркету 300-1000$). Приблизно 3-10 іксів від затратВраховуючи якщо ринок до лістингу трохи підросте якимось чудом (ЕТФ не враховуємо він ціну уже заклав) і деви дадуть заклеймити до лістингу то можливо 0.5$ ціну за токен побачим. На премаркеті зараз 0.28 (як на мене дуже дешево)Якшо дадуть 3000+ токенів то більше половини планую відразу дати в стакан а решту в стейкінг до альсезону. Сама команда пхд якогось утіліті токену не придумала крім стейкінгу і всякої фігні і ревардів то логічно що краще зливати такі дропи на першій свічці але тут DYORКрч нарешті ця історія закінчиться і можливо ретро на деякий час помруть і я піду у меми заробляти пройобувати на ауді. А всі хто робив проект від 1 поста - гц мб на піцу буде + кош добре прогріли але хз нашоякшо коротко то крипта скам ідіть всі на ферму/завод