Джерело
В 16 до Audi Q7 💵 Crypto | +400$ з сейлу PUMPFUNa Спочатку думав сейл фігня і переоцінка але у кр...
524 Охват/переглядів
2025-07-14 17:55
Повідомлення №2063
👍+400$ з сейлу PUMPFUNa Спочатку думав сейл фігня і переоцінка але у крипті всі люблять перевзуватись і вийшло що пул сейла викупили за 12хв, в більшості на сайті де я і брав алокуЦей мув був дуже легким оскільки можна було захеджити в +30-50% на премі що я і зробив, з ризиків було те що могли довго переносити лістинг, запампити токен та врубити фандос хоча на пре-маркеті такого не було.Крч +опит на некст сейлі які вже буду постити, думаю там вже буду норм сайзити так як тут був не впевнений. Хто заробив ГЦ, бо це були найшвидші і найлегші гроші які міг заробити кожен))По токену думаю десь сьогодні/завтра набрати під майбутній памп, оскільки лістинг вийшов неочікувано та без корейський бірж + тіма сама відкупала токени по 0.004 та по схожості вийшла як токен HYPE який зробив більше дохуя іксів від початку лістингу. Ще прикольний аргумент те що щитки які виходили на памп.фані мали маркет капу більшу ніж має сам $PUMP. Крч по токену дуор, так як фонди які купували токен мають зараз 100х + з сейлу ще не всі злили тому тут буду чекати.