Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - В 16 до Audi Q7 💵 Crypto
Додано 14 лип 2024

В 16 до Audi Q7 💵 Crypto

@AudiCrypto16
Кількість підписників: 2 265
Фото: 1,410
Відео: 39
Посилання: 1,070
Опис:
✅ Ціль заробити на Audi Q7 в крипті. Канал: https://t.me/+WMc0ZrjN6NE1MmVi Зв'язок: @Adm_au — Залітай до нас щоб вже наступного року забути про бідність, і максимально вникнути в крипту 👌 Манаг @Andryshaa_13 @garant_ADS @pifagor_dao
Джерело

В 16 до Audi Q7 💵 Crypto | ‍💻Шо зараз роблю у крипті? (ніхуя, лиш лудоманю)Перше що пробую завяза...

Логотип телеграм спільноти - В 16 до Audi Q7 💵 Crypto В 16 до Audi Q7 💵 Crypto @AudiCrypto16
554 Охват/переглядів 2025-01-15 13:10 Повідомлення №1851
👨‍💻Шо зараз роблю у крипті? (ніхуя, лиш лудоманю)Перше що пробую завязати з лудоманією, як і писав це хвороба яку важко вилікувати. Остання лудка яка буде це завтра має бути лістинг CLAY, думаю арбітражнути або пошортити якщо біток не буде летітиПромки на бб зараз мертві майже, тому там пробую різні стратегії, якшо далі буде 0 проходка то на пів року завяжу з ТС. З бірж хіба мекс роблю там покраща проходка + скоро появиться новий LaunchX на бітгет, думаю там тоже пару гривень вийде, 17 буде більше інфи там уже розпишу постЗ актуального зараз можна кожного дня на бінанс крутити рулетку з якої падає пару баксів + MegaDrop можна зробити (гайд). Або хто досі абузить бб то промку з Jambo + HuntПо PX вийшло з 250k NOT нафармити 460 $PX, якщо будуть по 0.5 то виходить десь 20% до депу, шо є дуже ахуєнно за 4 дні, а якщо буде бінанс то мб і по баксу злиєм. Також пробував фармити метеору але зараз твл всюди на щитках великий а обєму мало, тому поки фарманув трохи фісів для дропу і буду чекати кращих часів✈️Канал⚡️Чат 👀Dolphin Anty (AudiQ7 - 20% знижка)