Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Домогосподарка Антоніна
Додано 06 гру 2025

Домогосподарка Антоніна

@Antonina_Domogospodarka
Кількість підписників: 3 680
Фото: 1,280
Відео: 364
Посилання: 276
Опис:
Проєкт видання «Детектор медіа» - «Антоніна». Жахи зі світу української журналістики та культури.
Джерело

Домогосподарка Антоніна | Церемонію «Золота дзиґа» вже вдруге фінансуватиме колишній кримінальни...

Логотип телеграм спільноти - Домогосподарка Антоніна Домогосподарка Антоніна @Antonina_Domogospodarka
2 950 Охват/переглядів 2026-05-22 08:57 Повідомлення №1941
Церемонію «Золота дзиґа» вже вдруге фінансуватиме колишній кримінальний авторитет (оціночне судження) Нарік. Він же Олександр Петровський. А також його Родина.До якої входить, наприклад, син Єрмак (так, таке імʼя), якого викрали разом з Ігорем Комаровим на Балі. Тільки Комарова вбили, а Петровський втік. Одна з версій злочину - організація обома шахрайських колл-центрів у Дніпрі. Також Єрмак не раз потрапляв у новини через стрілянину. Свого часу охоронці шановного мецената Петровського погрожували оператору «Української правди» ножем і забирали телефон. Сам меценат погрожував Михайлові Ткачу. Ну і ще багато всього.В якийсь момент Петровський рішив відмивати собі репутацію через різні активності, зокрема через кіно. Більше - у матеріалі. З одного боку, я все розумію, гроші потрібні і приватні інвестиції в культуру - це дуже важливо, меценацтво варто усіляко заохочувати. Разом із тим цікаво, а де є межа? Недавно виходив фільм «На драйві», де партнером була «Труха» - це викликало дуже негативну реакцію, на премʼєрі увесь зал фукав. Ок, минулого року на Петровського не звернули увагу, бо усі обговорювали Темляка. Але цього разу всім теж наче норм, тому роблю відповідний висновок. Подія відбудеться, але, як на мене, вже аж таке зашкварне спонсорство перетворює і Кіноакадемію, і «Золоту дзиґу» на щось значно менш поважне, так би мовити. А хтось ще сміявся, що «Молодість» Камалія спонсорувала. Можна, напевне, вже і «Труху» прихопити, ніхто фукати не буде. https://antonina.detector.media/kino/post/225773/2026-05-22-kino-ta-narik-zolotu-dzygu-vzhe-vdruge-finansuvatyme-biznesmen-z-kryminalnoyu-reputatsiieyu/