Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Антон Яценко
Додано 06 січ 2025

Антон Яценко

@Anton_Yatsenko
Кількість підписників: 604
Фото: 7,330
Відео: 438
Посилання: 1,340
Опис:
Антон Володимирович Яценко - народний депутат України VI, VII і VIII, IX скликань. Голова МФДО «Допомога у протезуванні військових», «Гуманітарне розмінування», «Розвиток державно-приватного партнерства та інших видів інвестицій»
Джерело

Антон Яценко | Скільки ще цей іdіот буде при владі і обійматиме посаду першого заступ...

Логотип телеграм спільноти - Антон Яценко Антон Яценко @Anton_Yatsenko
247 Охват/переглядів 2026-02-06 10:44 Повідомлення №8549
🤡Скільки ще цей іdіот буде при владі і обійматиме посаду першого заступника мера Умані⁉️👤Олег Ганіч - людина, яка завжди була «шісткою» Дикуна🗣, абсолютно не володіє менеджерськими здібностями, професійними навичками та моральними якостями, дозволяє собі казати людям, які скаржаться на повну бездіяльність міської влади: «беріть лопати і критикуйте!». 📛Коли у місті колапс, це чмо, яке відповідає за сферу житлово-комунального господарства в Уманській громаді, краде бюджетні кошти і взагалі нічого не робить, ще й з лопатою навчає уманчан, як жити, та забороняє їм критикувати ганебні дії мерії📣🤦‍♂️Дуже соромно і огидно дивитись на таке чмо!Його прямий обов'язок забезпечити розчищення доріг і тротуарів у зимовий період! ☝️Натомість цей абсолютно бездіяльний дармоїд і злодій, який неспроможний виконати свої прямі обов’язки, намагається перекласти свою відповідальність на жителів міста, підприємців, тільки не на себе📢🔊А щоб себе хоч якось виправдати він вирішив показово вийти з лопатою начебто попрацювати для відео🎬📣Ганічу, йди з посади першого заступника мера Умані разом зі своїми виродками, такими, як Плетньова та всі інші представники банди Дикуна. Тоді займайся тим, чим ти раніше займався: прислужуванням своєму господарю Дикуну і нелегальними "чорними" маршрутними перевезеннями. Вірю, що закінчення війни близько і потім будуть вибори.У законний спосіб змінимо всю цю банду Дикуна, Ганіча, Плетньової, яка захопила місто! 🔊Раджу уманчанам приходити з лопатами під мерію і кидати їх там! Хай усі працівники Уманської міської ради, а також муніципальної варти та іншими покидьками, які сьогодні жирують в місті, займаються роботою!Боремось! 📢Потрібен розголос!📢🇺🇦Слава Україні!🇺🇦P.S. У мене персональне побажання до Ганіча. Візьми лопату, з якою ти вийшов, і засунь її собі в дупу🐔https://youtube.com/shorts/_TCDogZ-IBE?si=tl4EtcUj7i8iBC2u👉ПІДПИСАТИСЬ📱FACEBOOK | 📱INSTAGRAM | 📱TIKTOK | 📱YOUTUBE