👁 900
24-08-15 16:46
👮Увечері 14 серпня НАБУ і САП виклали повідомили, що затримали колишнього топпосадовця «Харківобленерго» та його подільника, із яким вони придумали схему, як заробити мільйони на договорах компанії🧐Що важливо знати про цю справу:👉🏻Справа стосується 2021 року і ексдиректора «Харківобленерго» Костянтина Логвиненка (на фото зліва, був директором до весни 2024 року) та бізнесмена К. 👉🏻 Компанія-монополіст уклала договори з двома фірмами на купівлю 12 000 трансформаторів та 80 000 лічильників до початку повномасштабної війни, усе - за завищеними цінами. Загальна сума договорів сягала понад 300 мільйонів гривень. Було проплачено трохи понад 45 млн💬У НАБУ кажуть: часткове виконання цих договорів завдало збитків «Харківобленерго» на 12,5 млн грн, а в перспективі могло завдати 120 млн грн. Логвиненка та бізнесмена затримали☝🏻І важлива деталь від нашого колеги, Юрія Ніколова про те, що «Харківобленерго» уже кілька років курує заступник голови ОП, прізвище якого починається на Т і закінчується на В.