Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Злі Полісяни Житомир
Додано 14 лип 2024

Злі Полісяни Житомир

@Angry_Pol
Кількість підписників: 52 282
Фото: 14,200
Відео: 3,180
Посилання: 19,000
Опис:
Аматорський моніторинг загроз і новини. (Вся інформація береться виключно з відкритих джерел). Контент - @Angry_Pol_bot Реклама - @manager_oleksiy
Джерело

Злі Полісяни Житомир | Пам'ятаєте місто Алчевськ Луганської області, який у 2006 році прослав...

Логотип телеграм спільноти - Злі Полісяни Житомир Злі Полісяни Житомир @Angry_Pol
8 120 Охват/переглядів 2026-01-21 10:31 Повідомлення №46234
Пам'ятаєте місто Алчевськ Луганської області, який у 2006 році прославився масштабною катастрофою в системі опалення? Рівно через 20 років знову повторюється та сама ситуація.Сьогодні місто в сильні морози вже близько місяця живе без опалення. І це не наслідок якихось українських обстрілів, а результат діяльності «ефективних» російських господарників. Котли в котельнях зруйнувалися. Місцеві мешканці замерзають, водночас їм ще й нараховують великі рахунки за тепло.Жителі просять допомоги та пишуть у всі можливі інстанції, але російські ЗМІ замовчують катастрофу: на новини з Алчевська накладено фактичне блокування. Реальну ситуацію в місті описують лише кілька Z-блогерів.Повідомляють, що причина в тому, що через погану воду система опалення забилася брудом і вийшла з ладу через корозію. Ймовірно, в систему опалення запустили неочищену шахтну воду, хоча робити це категорично заборонено.Це вражає. Росіяни тисячами дронів і ракет б’ють по інфраструктурі українських міст, намагаючись влаштувати гуманітарну катастрофу, але їм це не вдається. А на окупованому Донбасі вони влаштували її без жодних обстрілів — просто через тупість. Якими ж неймовірними дегенератами треба бути, щоб довести ситуацію до такого стану.І порівняйте реакцію тоді, 20 років тому, і зараз. Після аварії в Алчевськ приїхав президент Ющенко, з усієї країни з’їхалися журналісти. Ситуацію висвітлювали всі центральні канали, всі допомагали, дітей із міста відправили до санаторіїв Криму та Закарпаття. А тепер — тиша і замовчування. Усім у Росії байдуже, що чергове місто вимерзає. Адже там, на їхню думку, не «повноцінні» росіяни, а другосортні — їх не шкода.Злі Полісяни 💛💚