Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Andrew Myroniuk
Додано 14 лип 2024

Andrew Myroniuk

@AndrewMyroniuk
Кількість підписників: 763
Фото: 862
Відео: 71
Посилання: 148
Опис:
Публіцист місцевого розливу Instagram - bit.ly/3xifJkN YouTube - bit.ly/3akI693 Kowel.Vintage - bit.ly/3GNuM9q FaceBook - bit.ly/3GNKD7Y

👥 Кількість підписників

763
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -5
Середній/Місяць:: +17

👁️ Середній перегляд на повідомлення

966
Середній/День:: 879
Середній/Тиждень:: 1,079
ERR: 126.61%

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,000 25-01-07 21:40
Вже й до розсекречених документів добрався.Якщо спробувати об’єктивно оцінити той обсяг даних про старий Ковель, якими я вже володію, то матеріалу настільки багато, що можна написати не одну книгу за профільними темами.Проте, до такого явища як написання книги ставлюся дуже відповідально. Я чудово розумію, що ціна зроблених мною висновків та оцінок буде надто високою. Адже вони «впишуться» в історію міста на дуже тривалий час. А якщо припуститися помилки, вона житиме так само довго.Досліджувати й писати про історію практично будь-якого міста набагато простіше, ніж про Ковель. Щоб вивчити історію іншого міста, здебільшого достатньо опрацювати увесь архів: усе під рукою, треба лише механічно все дослідити.У випадку Ковеля міський архів був знищений у 1944 році. Звісно, я хочу сподіватися, що з часом виявиться, що його якимось дивом евакуювали, але поки це схоже лише на фантастику. Звідси ж, доводиться шукати інформацію буквально де тільки можливо. Тому збирати інформацію про старий Ковель — це те саме, що намагатися скласти частини розбитого дзеркала, половину якого фізично знищили, а дрібні шматочки другої половини розкидали по всьому світу.Наразі ситуація така: практично куди б я не «вліз» — скрізь виступаю першовідкривачем. Це дещо обтяжливі обставини.Проте я налаштований оптимістично. Системна робота, час, ресурси та мішок удачі — і все буде ;)
👁 998 25-01-03 16:48
Вишиванка та корупція — давня українська традиція?Винниченко, як історичний персонаж, завжди викликав у мене велику зневагу. Ідеологічно розцінюю його як: «такий же більшовик, тільки жовто-блакитний».Проте я ніколи не цікавився тіньовими сторонами його політичної діяльності.Як раптом натрапив на статтю 2019 року про корупцію в УНР. У цій статті йдеться про відкат для Винниченка в розмірі 20 мільйонів гривень.Після чого, іронічно, я сказав: «О! Так це ж був «великий патріот» українського народу».Єдине, чого не вистачало до повноти образу сучасного корупціонера — фотографії у вишиванці. Серед корупціонерів нині ж модно фотографуватися у вишиванці.Хочеться пожартувати в тоні політичного гасла: «Корупція повинна мати патріотичне обличчя!»Тож я пішов шукати на просторах інтернету, чи немає десь раптом фотографії Винниченка у вишиванці. В результаті натрапив на дві світлини, які закріплені у фотографії вище — сміявся я довго.Винниченко, як справжній український патріот-корупціонер, також фотографувався у вишиванці.Здавалося б - чому ж так? Потім пригадав, що насправді у всьому винен Булгаков, і все стало на свої місця.Усім добра.
👁 730 24-10-21 09:56
А що, якщо на самому порозі американських виборів, коли “світовий поліцейський” відсутній, вісь зла одночасно(!) розпочне ведення бойових дії?Одночасна вспишка:•Україна•Тайвань•Корея•Ізраїль•Карабахі так далі…Додайте до цього ще й «внутрішню» вспишку, організовану агентурою при підтримці корисних ідіотів у США та ЄС. Недарма радянські спецслужби грали в довгу (хто не зрозумів про що мова: дивитися та читати Юрія Безменова).Тим більше, методи погромів вже бути відпрацьовані BLM та іншим дегенеративним елементом.Корисних ідіотів більше ніж достатньо, комунікація між ними давно налагоджена, досвід погромів вже є, значна частина медіа та говорящих голів під лівими — плацдарм є, а привід завжди можна знайти або створити.Чим не геніальна багатошарова заготовка з дистанцією в 50 років?P.s. Надіюсь, що я просто зеленого чаю перебрав і нічого такого не буде. Оскільки, у протилежному випадку, це звучить як щось схоже на закінчення європейської цивілізації. Тим паче, з їхнім то рівнем військової підготовки та виробництва і якістю еліт, як на сьогоднішній день.
👁 777 24-10-11 15:29
Ми заручники парадоксально ідіотської ситуації.Захід не дасть нам програти і не дасть нам виграти. Через що ми не відчуваємо наслідки наших дебільних рішень в повному обсязі. Відповідно: за діяльність чи бездіяльність немає відповідальності, висновки не робляться, розуму не добавляється. Це те саме, що ти почав вести бізнес: у тебе каса йде мінусом, менеджер чудить в бугалтерії та краде твій прибуток, а працівники нижчої ланки перепрацьовують та не отримують належної заробітної платні і вже ось-ось хочуть звільнятися. Проте, твоєму бізнесу не дають закритися. Його життєдіяльність продовжують підтримувати за рахунок зовнішнього фінансування.Чи зробиш ти якісь висновки? Дуже і дуже наврядче. Оскільки, вчаться на своїх помилках. Ми, як країна і як народ, на своїх помилках вчитися не хочемо. Більше як сотня років на одних і тих ж самих граблях скачемо.Поки що навіть війна нам мізків не додала. Ми вже заплатили дуже велику ціну… проте, напевно, цього ще не достатньо.Але навіть попри увесь цей дурдом, якщо дивитися на дистанцію - я налаштований оптимістично. Але тут є нюанс: просвітлення прийде тільки через катарсис.
👁 879 24-10-05 18:32
🗝️ Хочеш краще пізнати себе? Досліджуй своє родинне дерево!Запрошую усіх на особливу лекцію, де ти дізнаєшся, як відкрити сторінки минулого та дослідити історію свого роду і найголовніше — усе буде легко та доступно, без документальної сухості.На лекції ти дізнаєшся:• З чого почати досліджувати свій родовід 🔮 • Як створювати родинне дерево 🌳 • Як використовувати старі фотографії для розшифровки родинної історії 🎞️• Секрети метричних книг: де шукати інформацію про своїх предків 📚• Як працювати з отриманою інформацією, щоб побачити зв’язки поколінь 🧬• Ти отримаєш конкретний перелік інструментів, завдяки яким ти зможеш відразу ж розпочати своє власне дослідження 🧐 Лекцію проведу я, Андрій Миронюк - історик, краєзнавець та засновник проекту «Kowel.Vintage». 📅 Коли: 10 жовтня Час: 18:30📍 Де: CollabZONE, м.Ковель, вул.Незалежності, 166а💸 Вартість участі: 300 гривень з людиниЦя лекція – твій ключ до глибшого розуміння свого роду та власної особистості. А я стану провідником у світ пізнання власної історії👌.Реєстрація ось тут
👁 730 24-07-14 10:26
Сьогоднішній замах на Президента Трампа є природним наслідком надмірної поляризації суспільства у Сполучених Штатах, яку вже давно називають «ідеологічною холодною війною».У контексті сьогодення, світ конкретно зʼїхав уліво та перебуває на межі дурдому. Трамп, якраз, є одним із тих, кого в Радянському Союзі назвали б «буржуазним контрреволюціонером». Чим він і лякає до смерті всіх ліваків та глобалістів.Хіт-парад сюру та шизофренії мав місце й до того, проте він продовжується навіть після замаху на Трампа. Проявляється це в тому, що ліві медіа раптом почали закликати знизити градус та не допустити насильства. При тому, що вони, ліваки, протягом дуже довгого часу накручували свою аудиторію конструктами наступних змістів: «Трамп фашист/нацист», його активно порівнювали з Гітлером, «якщо він переможе, на нас чекатимуть концтабори», і ще багато іншого брєду такого ж характеру. (Таким чином, суспільство накрутили не тільки в США, а й в Україні, зокрема такі люди, як Портніков і йому подібні).Як писав український письменник Чехов: «Якщо в першому акті на стіні висить рушниця, то в останньому вона повинна вистрілити» — до чого закликали, те й отримали.Проте найцікавіше полягає в тому, що насилля та підвищення градусу відбуваються тільки з одного боку. Тобто, в перекладі з сьогоднішнього новоязу ліваків, «потрібно не допустити насилля» означає, що консервативні сили мають просто капітулювати.Хоча істина життя полягає в тому, що на насилля можна відповісти тільки насиллям. Гулаг чи Аушвіц неможливо перемогти, не знімаючи білих рукавиць. Важлива ремарка — тут, як і в багато чому іншому: «головне не що, а як» — тому насилля не має підмінятися жорстокістю (це принципово різні речі)!Я неодноразово висловлював свою підтримку Трампу. І зараз поясню чому: завжди для вибору та оцінки використовую один і той самий метод. Як тільки ти змінюєш оптику погляду на рівень цивілізаційний, усе стає в численні рази очевиднішим.Усе, що може спричинити цивілізаційний демарш, необхідно карати. Якби свого часу діяли за методом: «повесить этих смелых джентльменов», можливо, не було б того безкінечного мраку, який відбувся у 1917 році.Ми й досі живемо в мраку 1917-го. З тією лише різницею, що сьогодення страшенно заплутане завдяки епосі постмодерну.Трамп — це не долар, що він має вам подобатися чи не подобатися. Все просто. У контексті сьогодення він ледь не єдиний із реальних лідерів держав, які мають владу, інструменти та можуть зупинити сьогоднішній дурдом і принципово змінити гру.Сьогодні демократії хворіють на вірус. І саме тому я сподіваюсь, що Трамп буде тим самим каталізатором, який виступить, щонайменше, у якості кувалди, яка здійснить демонтаж лівацьких інституцій та трендів, вибудованих протягом останніх десятиліть. Тим самим збереже минулі надбання цивілізації та посприяє благоприємному плацдарму для майбутніх політиків.Привид більшовизму досі ходить по планеті. Чи душити цю гадину — питання не гуманності. Це питання виживання цивілізації.God Bless America!