Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - #AnalyticsTips
Додано 14 лип 2024

#AnalyticsTips

@AnalyticsTips
Кількість підписників: 3 076
Фото: 554
Відео: 139
Посилання: 428
Опис:
Канал присвячений вебаналітиці в усіх її проявах. В основному публікую анонси статей зі свого блогу та як виняток інші корисні новини та статті. Блог - https://analytics-tips.com/uk Для зв'язку @maksgapchuk

👥 Кількість підписників

3 076
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +9

👁️ Середній перегляд на повідомлення

856
Середній/День:: 847
Середній/Тиждень:: 818
ERR: 27.83%

📊 Кількість повідомлень на день

0.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 939 25-09-01 08:45
«Класичний PPC мертвий»: інтерв’ю зі Стасом Галандзовським про маркетинг, команди та аналітикуТак так, на блозі PROANALYTICS.ACADEMY нова цікава рубрикаЦього разу ви дізнаєтесь про:- шлях від налаштування реклами «для брата» до консалтингу у Fintech для “єдинорогів”;- сучасні виклики професії PPC-фахівця та чому класичний PPC «мертвий»;- у чому складність Fintech, compliance та де «водяться» гроші;- чому Upwork вже не приносить результатів і як на його заміну приходить LinkedIn;- як Стас зібрав власну команду й чому принципово не називає її агенцією;- роль аналітики у маркетингу та як навички на межі технічного й бізнес-мислення допомагають бути на крок попереду;- поради новачкам, які хочуть зайти в сферу: з чого почати, чи варто йти в агенції та які етапи росту пройти;- як AI, зокрема ChatGPT, а також знання SQL і BigQuery, стають у пригоді сучасному маркетологу;- що мотивує щодня рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому.А ще з цікаво, Стас — не просто консультант у Fintech і керівник команди, а й людина, яка свого часу пройшла всі курси PROANALYTICS.ACADEMY. Тобто він чудово знає, як знання з наших програм можна перевести у реальну практику.Невелике нагадування 🙂Сьогодні останній день розпродажу.Використовуйте промокод KTLXPF_15 — він дає –15% на всі курси для самостійного навчання.А ще тільки сьогодні на сайті можна стерти «щасливу скретч-карту» та отримати знижку до –30% на випадковий курс.Тож якщо давно хотіли підтягнути знання по аналітиці — це точно потрібний момент ✌️Перелік курсів, на які діють знижки:- GA4 Basics- Розширені Конверсії для Google Ads- BigQuery for Marketing- Server-side GTM Basics
👁 651 25-08-25 06:00
Наша акція до Дня Незалежності завершилась. Але розпродаж до Дня знань все ще триває.🎁 Від сьогодні і до 1 вересня ти можеш отримати 15% знижки на всі курси для самостійного навчання 🔑 ПРОМОКОД: KTLXPF_15Чому варто скористатись? Бо, обираючи курси PROANALYTICS.ACADEMY, ти:⚡️ економиш час — замість безкінечного пошуку інформації в інтернеті ти отримуєш структуровані матеріали;⚡️ навчаєшся у практиків — ми щодня працюємо з цими інструментами й ділимося тим, що реально застосовуємо в роботі⚡️ не загубишся в процесі — ми показуємо всі дії крок за кроком, пояснюємо чому це працює і як це працює, щоб ти міг впевнено втілювати це на своєму проєкті.👉 Курси, які доступні зі знижкою:GA4 Basics — навчись впевнено працювати з інтерфейсом GA4: від базових налаштувань до створення власних звітів.BigQuery for Marketing — перетворюй «сирі» маркетингові дані на зрозумілу аналітику, будуй воронки та об’єднуй дані з різних систем.Server-side GTM Basics — налаштовуй серверний збір даних, отримуй точніші вимірювання та пришвидшуй роботу сайту.Розширені Конверсії для Google Ads — збільшуй ефективність реклами завдяки правильному налаштуванню розширених конверсій.І головне - не відкладай навчання на потім.
👁 687 25-08-24 06:00
Вітаю всіх з Днем Незалежності! Слава Україні! Як і було анонсовано, сьогодні у вас є унікальна можливість одночасно отримати і хороші актуальні знання з вебаналітики, і задонатити на збір.Працює все так:1. Заходиш на сайт PROANALYTICS.ACADEMY2. Чекаєш поки з'явиться попап з пропозицією отримати знижку. (Він точно з'явиться у всіх через 20 секунд перебування на сайті)3. Стираєш свою скретч-карту і отримуєш знижку на випадковий курс. Наприклад, 30% на курс GA4 Basics, який зазвичай коштує 100$.4. Оплачуєш курс зі знижкою, тобто за 70$.5. А вже на наступному тижні ми донатимо суму твоєї знижки на збір. У цьому випадку це 30$.📚 Курс для тебе, якщо хочеш:GA4 Basics — навчитись налаштовувати та працювати з даними GA4: від кнопок і конверсій до аудиторій і власних звітів.BigQuery for Marketing — вивчити SQL і навчитися працювати з «сирими» даними GA4, Google Ads, систем колтрекінгу, CRM і інших маркетингових інструментів так, щоб отримувати зрозумілу маркетингову аналітику.Server-side GTM Basics — налаштовувати серверний збір first party даних, щоб зробити вимірювання точнішими, а сайт швидшим.Розширені конверсії для Google Ads — підвищити ефективність реклами завдяки правильному налаштуванню розширених конверсій.Удачі і мирного неба!
👁 682 25-08-22 13:32
Зазвичай щороку перед Днем знань в PROANALYTICS.ACADEMY великі знижки на курси. Ну бо ж День знань, і ці знання мають бути доступні для якнайбільшої кількості людей. Цього року я вирішив трішки змінити дати і почати розпродаж на День Незалежності.Чому саме так? Зараз День Незалежності — це не просто свято, а ще один день, в який особливо хочеться нагадати, що потрібно продовжувати підтримувати ЗСУ і не забувати про донати. 💙💛Саме тому тільки 24 серпня у вас буде унікальна можливість одночасно отримати і хороші актуальні знання з вебаналітики, і задонатити на збір.Працюватиме все так:1. Ти заходиш на сайт PROANALYTICS.ACADEMY 24 серпня2. Чекаєш поки з'явиться попап з пропозицією отримати знижку. (Він точно з'явиться у всіх через 20 секунд перебування на сайті)3. Стираєш свою скретч-карту і отримуєш знижку на випадковий курс. Наприклад, 30% на курс GA4 Basics, який зазвичай коштує 100$.4. Оплачуєш курс зі знижкою, тобто за 70$.5. А вже наступного тижня ми донатимо суму твоєї знижки на збір. У цьому випадку це 30$.Очікуються знижки на всі курси для самостійного навчання — від 15% до 30%. Все залежить тільки від твоєї удачі. 🍀До зустрічі 24 серпня на сайті PROANALYTICS.ACADEMY!
👁 686 25-08-13 06:04
Хочете навчитися відстежувати ефективність рекламних кампаній у продуктах Google 360?Запрошуємо вас на безкоштовний вебінар, де наші експерти поділяться досвідом як працювати з Floodlight тегами.📅 Дата: 21 серпня 2025🕐 Час: 13:00 – 14:30 (за Києвом)📍 Формат: ОнлайнНа вебінарі ви дізнаєтесь:🔸 Що таке Floodlight тег та як він працює🔸 Що таке користувацькі змінні🔸 Як працювати з аудиторіями🔸 Які типи атрибуцій є в CM360🔸 Як інтегрувати Floodlight теги через Google Tag Manager🔸 Як уникнути типових помилок при налаштуванні🔸 Як перевірити правильність імплементації Floodlight тегів🎤 Спікери: Андрій Білик – GMP Solution Manager, Admixer Advertising Ігор Білик – GMP Client Service Manager, Admixer Advertising Андрій Чапський – Web Analyst, Admixer Advertising💬 Чому варто бути присутнім?Під час вебінару у вас буде унікальна можливість поставити власні запитання експертам та отримати практичні поради з налаштування Floodlight тегів.👉 Реєструйтеся за посиланнямПрокачайте свої знання з веб-аналітики в продуктах Google 360!#Floodlight #GoogleMarketingPlatform #GMP #AdmixerAdvertising #Webinar #DigitalAnalytics #ConversionTracking #CM360
👁 727 25-08-01 14:47
💡 Пояснення до квізу 5:A: Правильно. Позначка (other) з’являється у випадках, коли вибрана у звіті розмірність (параметр) має дуже високу кардинальність – тобто тисячі чи мільйони унікальних значень. GA4 встановлює певні ліміти на кількість рядків у звіті. Якщо, наприклад, ви дивитеся розмірність “Page Title”, а на вашому сайті 100 000 різних сторінок, GA4 не буде виводити всі 100к рядків. Натомість він виведе, скажімо так, топ-значення, а всі менш значущі згрупує під “(other)”. Це означає “інші значення, які не вмістилися явно в звіт через обмеження на кількість рядків”. Other – поширене явище при високій унікальності значень, і це нормальна поведінка системи при захисті від занадто “широких” звітів. Детальніше тутB: Ні, (direct)/(none) – це про джерело трафіку (source/medium). У звітах GA4 воно так і відображається (“direct / none”). (other) – це зовсім інше: він може з’являтися для будь-якої розмірності (сторінки, події, кампанії і т.д.), якщо тих значень надміру багато. Отже, варіант B не стосується суті (other).C: (other) не має відношення до семплювання. Семплювання – це, якщо дуже простими словами, коли береться 50% даних і екстраполюється на 100%. (other) – це коли дані є, але дуже роздроблені за значеннями, і система їх згрупувала.D: (other) – це не про конфіденційність, а про технічне обмеження на кількість рядків у звіті. Дані під (other) не обов’язково конфіденційні – це можуть бути просто рідкісні сторінки або події. Тому D – неправильна відповідь.
👁 840 25-07-28 09:39
Цікавим прецедентом по GDPR & GTM поділились в чаті курсу PRO ANALYTICS:"Ганноверський адміністративний суд (VG) надіслав чіткий сигнал щодо захисту даних під час відстеження веб-сайтів. Використання Google Tag Manager (GTM) дозволено лише за попередньою, усвідомленою та добровільною згодою відповідно до § 25 (1) Закону Німеччини про телемедіа (TTDSG) у поєднанні зі статтею 6 (1) (a) GDPR. Суд уточнив, що GTM не є нейтральним щодо захисту даних, а активно отримує доступ до кінцевих пристроїв та передає персональні дані до Google у США." (Цитата українською надана через автопереклад Google)Ось тут по лінках детальніше:- тут більше як вижимка- тут повний матеріалЦікаво слідкувати за тим, що буде далі. Бо зараз багато рішень по налаштуванню згоди грунтується саме на налаштуванні через GTM.Моя особиста думка: GTM швидше на стороні добра, і сам по собі ніякі персональні дані не збирає, щоб там не вирішили в суді. GTM лише інструмент, який допомагає зручніше керувати як згодою, так і іншими маркетинговими та аналітичними тегами, які в свою чергу збирають безліч інформації.Але моя думка тут нічого не змінює. Бо суд вирішив своє, а саме він має можливість накладати штрафи. Поки не знаю, чи варто вже прямо зараз бігти змінювати налаштування і блокувати завантаження GTM, до надання фактичної згоди, чи все ж це поодинокий випадок. Але слідкувати за цим точно варто, якщо ваш бізнес працює на користувачів з ЄЕЗ.P.S. Можливо на рішення суду вплинуло й те, що на самому банері не було кнопки "Не надавати згоду". Але факт є фактом. Тому будьте обережні. І обов'язково при налаштуванні згоди консультуйтесь з юристами.P.P.S. Налаштування згоди з самого початку було важливим не просто для запуску реклами від Google, це глобальні процеси на рівні компанії. Не забувайте про це.
👁 1,060 25-07-17 12:52
Команда GA4 вже починає викатувати свій чат, який має допомогти маркетологам і іншим спеціалістам ефективніше працювати з GA4 (поки доступно в беті для частини акаунтів). Вже встиг трохи потестувати, поділюсь з вами першими враженнями:- Норм так дає поради по налаштуванню, але звісно загальні. Не конкретно під ваш проект. Ну це і логічно, бо має доступ до довідки. Та і думаю навчання теж додаткове провели на контенті з інтернету. Звісно, нюансів не знає. Але й довідка не завжди їх пояснює. Загалом резюме - довідка стала зручнішою.- Як би я не пробував добитись від чату якоїсь притомної візуалізації юзер флоу, в мене нічого не вийшло - завжди отримував текстову відповідь. (Скріни 3, 4 як приклади,але спроб в мене було значно більше). Хоча певну інструкцію, щоб направити мене в потрібний розділ було надано, але як інструмент для досліджень поки не підходить- Ну і на останок хотілося б сказати щось хороше, але буде навпаки. Там сам чат пропонує деякі приклади питань. І я спочатку спеціально їх не використовував. Якщо їх пропонують, значить по ним все має бути відшліфовано. Цікаво було побачити як буде на непідготовлених кейсах. Але розчарувавшись в попередньому пункті все ж вирішив скористатись опцією, яку мені запропонував чат. 100% конверсія - що тут ще сказати) (Щоб зрозуміти попереднє речення - дивись останній скрін).Як висновок - для роботи з даними я б поки не рекомендував. Але як інструмент який може швидко підказати потрібні моменти з довідки - може згодитись. Чекаємо наступних апдейтів.
👁 829 25-07-16 08:17
Люблю наші PRO курси ще й тому, що на них навчаються не тільки студенти, а й я.Вчора на вебінарі студентка підняла питання щодо параметрів gad_source і gad_campaignid, які Google Ads додає до URL. Особисто я якось упустив момент, коли вони з'явились. В довідці, правда, пишуть, що вони ще й не у всіх доступні, але ж це не відміняє факт того, що не тільки я приходжу з новинами до студентів, але й вони самі приносять цікаві новини, обмін іде в обидві сторони.Я вже мовчу про те, скільки корисного прилітає в чатах.Тепер до суті новини:🔹 Як ви вже зрозуміли Google Ads почав додавати нові параметри до URL — gad_source і gad_campaignid🔹 Вони ще не у всіх з’явилися, будуть поступово розгортатися найближчими місяцями🔹 Ці параметри, як і інші які Google додавав раніше, важливі для трекінгу конверсій — перевірте, щоб ваш сайт їх коректно зберігав📌 Офіційна довідка про нові параметри:https://support.google.com/google-ads/answer/16193746?hl=en📌 І ще нагадаю: не забувайте перевірити, як ваш сайт працює з параметри gclid, gbraid, wbraid та session_attributes — це теж критично важливо для конверсій:https://support.google.com/google-ads/answer/16194756
👁 1,110 25-06-13 16:38
П’ятниця 13.Хтось вірить у погані прикмети.Хтось жартує з цього.А я — пригадую одну зі своїх перших робіт.Я тоді ще був студентом і вирішив підзаробити — пішов касиром у Сільпо. Там якраз набирали нових людей у зв'язку з відкриттям магазину.І от настав день Х — відкриття.П’ятниця. 13 число. В нас 16 кас, і ніхто не хоче сідати на №13. Бо “ну як це — і п’ятниця 13-го, і каса 13 — точно буде щось не так”.А мені було все одно.Бо я не вірю в прикмети.Посадили мене. Відпрацював.У кінці зміни — мінус у касі.На скільки? - На 13 копійок (так, тоді ще ходили і 1 копійка і 2). Сума, яку я міг собі дозволити покрити "зі свого карману". Насправді, бували в інші дні в мене і більші мінуси, бо я ж тільки починав свій професійний шлях. Тому я вважаю, що все пройшло в цей день дуже добре.І відкриття теж пройшло без якихось казусів. З тих пір я добре запам’ятав цю історію.Не тому, що це було щось погане — а тому, що було символічно.Не цифри керують подіями, а ми керуємо сенсами, які цим цифрам надаємо. Тому не потрібно їх боятись.Так само і з GTM.Хтось боїться його, як 13-ту касу:“Там щось складне… Щось не те натисну — все зламається…”І до сих пір нормально не використовує цей прекрасний інструмент в роботі.Але правда в тому, що всьому можна навчитись.Якщо тобі нормально пояснять.Саме тому я в 2019 році і створив курс PRO GTM.Щоб пояснити нормально і спеціалісти почали використовувати GTM для підвищення ефективності маркетингу.Мінімум води, максимум практики.Без поверхневості.І з багато "ось тобі реальний сайт - спробуй виконати ДЗ і все побачиш сам. А я за необхідності підправлю, щоб ти навчився робити все правильно"10 тижнів інтенсивного навчання. Системно, глибоко і з домашніми завданнями, які дійсно допоможуть тобі вирішувати задачі на реальних проектах: - Відслідковування форм, - налаштування Ecommerce, - встановлення кодів динамічного ремаркетингу,- передача подій до Facebook, Google Ads, TikTok, LinkedIn і багато іншого. Курс не для того, щоб “прослухати”, а щоб навчитись робити.Старт навчання вже на наступному тижні.Запрошую По всім питаннях можна в особисті @maksgapchukПовна програма доступна тут: https://proanalytics.academy/uk/course/pro-gtm