Джерело
О!СЯЯННЯ AG | Зараз я з’єднуюся зі своєю силою, Всесвітом і енергією творення!Я відк...
453 Охват/переглядів
2025-12-16 08:15
Повідомлення №990
Зараз я з’єднуюся зі своєю силою, Всесвітом і енергією творення!Я відкриваюся новій реальності, де кожен мій крок наповнений світлом і ясністю.Я обираю йти шляхом, де Всесвіт чує кожен мій поклик і відповідає достатком.Я вдячна Всесвіту, життю й собі за мій досвід, за саме життя, за близьких і за мій розвиток.Я приймаю потік достатку як дихання, як воду, як вогонь у моїх венах.Мої долоні тримають ресурс упевнено, мої слова відкривають нові дороги, мої ідеї наповнюють світ довкола мене.Достаток не моя ціль, це моя природа і мій шлях.Я створюю простір, де любов тече вільно як ріка.У моєму енерго-інформаційному просторі люди з чистим наміром, доброю енергією і силою, які підіймають мене вище.Я магніт для союзників, провідників і партнерів, що приносять мені зростання.Я знаю моє щастя мій закон. Воно не випадковість, а ритм мого життя. Кожен мій вдих наповнений радістю у кожному виборі та у кожній миті.Я закриваю минуле, страхи, сумніви та чужі сценарії залишаються позаду.Я крокую в новий світ із ясною свідомістю та відкритим серцем.Моя енергія тече на частоті достатку, любові та процвітання, і Всесвіт відповідає мені в унісон.Кожна моя думка, як зернятко, що проростає.Кожне слово як брама для нового.Кожна моя дія як ключ, що відкриває нову реальність.Я жінка, чиє життя є відображенням моєї сили та величі.І від цього дня я живу так, як хоче моя душа, у світлі, радості та любові.Я обираю мій новий шлях, він активований зараз.Всесвіт говорить зі мною підказками.P.s Цей текст кілька місяців був тут у збережених і я не планувала його публікувати, але таймер відкладеної публікації вирішив по-іншому. Я не пам'ятаю, як він створився... здається то було щось з інтернету, чатик і трохи моїх думок. Але я не впевнена... 🤪)))