Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Аккерман Офіційний
Додано 24 жов 2021

Аккерман Офіційний

@AkkermanOfficial
Кількість підписників: 16 619
Фото: 28,000
Відео: 4,000
Посилання: 2,840
Опис:
Офіційні новини Білгорода-Дністровського та оперативна інформація про надзвичайні ситуації у місті Надати термінову інформацію: Контактний центр Міської ради +380673330623 (viber, telegram)

👥 Кількість підписників

16 619
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -18
Середній/Місяць:: +23

👁️ Середній перегляд на повідомлення

5 341
Середній/День:: 1,700
Середній/Тиждень:: 5,386
ERR: 32.14%

📊 Кількість повідомлень на день

4.3
Останній день: 17
Середнє за тиждень: 6.7
Середнє за день: 4.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 8,490 25-12-22 06:34
Інформація щодо роботи «Пунктів незламності» на 08.30 22 грудня 2025 року ➡️ Станом на 08.30 22 грудня 2025 року розгорнута робота наступних «Пунктів незламності», де можна зарядити мобільні телефони, повербанки, акумуляторні ліхтарі, отримати доступ до мережі Інтернет.🔹 Пункт незламності на базі закладу освіти – Початкова школа імені С. О. Морозової по вул. Театральна,14.🔹 Пункт незламності на базі закладу освіти – Академічний ліцей по вул. Лікарняна,8.🔹 Пункт незламності на базі бібліотеки-філії ім. І.С. Нечуй-Левицького по вул. Перемоги, 3А.🔹 Пункт незламності на базі бібліотеки-філії ім. М. Кропивницького по вул. Кишинівська,227. 🔹Пункт незламності на базі приміщень будівлі Білгород-Дністровської міської ради по вул. Михайлівська,56.🔹 Пункт незламності на базі закладу культури – КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади, вул. Героїв України (був. Маяковського),6.🔹 Пункт незламності на базі бібліотеки-філії ім. Л. Українки по вул. Ізмаїльська, 87А.
👁 6,910 25-12-20 07:09
Вже пізно ввечері нарешті видався час поспілкуватися з журналістами та розповісти про ситуацію після атак на транспортну інфраструктуру Одещини.Ворог безупинно продовжує обстрілювати наш регіон, але ми робимо все, щоб люди були у безпеці, а транспорт та логістика працювали. Рух цивільного автотранспорту мостом не зупинявся: навіть під час повітряних тривог ми організували безпечний переїзд людей, евакуацію автобусів та легкових транспортних засобів, щоб ніхто не залишився на ніч просто неба. ДСНС, поліція, спеціальні та комунальні служби працювали над кожним маршрутом, а отже альтернативні переїзди і переправи вже організовані.Ми розуміли, що таке може статися, тому влада та військове командування врахували всі можливі критичні сценарії. У південних районах Одеської області сформовано двотижневий запас ліків, який постійно поповнюється і надається лікарням. Також забезпечено достатню кількість продуктів харчування та пального. В банкоматах є готівкові кошти. Пенсії доставляються людям вчасно. Ще вчора після першої атаки ворога я одразу набрав Прем’єр-міністра України Юлію Свириденко, якій доповів ситуацію. Було визначено чіткі першочергові заходи, що ми можемо зробити разом. Обговорено ситуацію з міжнародними партнерами, підготовлено транзитні коридори, проведені перемовини з українськими та міжнародними перевізниками. Близько 200 пасажирів, які перебували в автобусах на напрямку Ізмаїл, були переправлені альтернативними маршрутами, щоб уникнути транспортного колапсу на кордоні.На жаль, найтрагічніше те, що 18 грудня під час повітряної тривоги, загинула мешканка нашого регіону, яка перебувала в автомобілі разом із дітьми, що ще раз нагадує нам, наскільки безжалісною є війна, і що цивільне населення страждає найбільше. Закликаю зберігати спокій і запевняю: ми щодня цілодобово безперервно аналізуємо ситуацію, оперативно реагуємо на загрози і виклики та робимо все, щоб забезпечити безпеку людей.Міст буде відновлено, додатково зробимо альтернативні переїзди та налагодимо переправи. Може бути незручно, не так комфортно, але попри намагання ворога все буде працювати і повністю відновлено, і для цього задіяні всі сили та засоби.
👁 7,750 25-12-17 07:08
➡️ Алгоритм дій громадян щодо підготовки заяв та документів для проведення обстеження житла, зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією російської федерації, та виплату грошової компенсації 1. Повідомити у будь-який зручний спосіб органи Національної поліції і Державної служби з надзвичайних ситуацій (телефони: 101, 102) про пошкоджене житло.2. Зробити ретельну фотофіксацію пошкодженого житла. 3. Подати до Білгород-Дністровської міської ради (через ЦНАП - вул. Михайлівська,56) Заяву (додається).4. Додати до Заяви документи: 🔹 копію паспорта;🔹 копію реєстраційного номеру облікової картки платників податків;🔹 копія технічного паспорта;🔹 копія документа про право власності на житло.➡️ За результатами обстеження комісія з обстеження складає акт обстеження у двох примірниках, один з яких надається заявнику або його представнику.➡️ Заповнити інформацію щодо грошової компенсації за зруйноване житло внаслідок збройної агресії рф на порталі ДІЯ .
👁 5,590 25-12-16 12:38
Увага! Що треба знати під час можливого блекауту 👉 Важлива інформація для мешканців Білгород-Дністровської міської територіальної громади щодо дій під час ймовірного повного блекауту, який може передбачати тимчасове припинення електропостачання та деяких інших комунальних послуг.➡️ Що треба знати:1. Розташування Пунктів незламності міста за посиланням: https://bdmr.gov.ua/messages/249656-punkti-nezlamnosti-mista-bilgoroda-dnistrovskogo Тут можна зарядити мобільні телефони, павербанки, акумуляторні ліхтарі, отримати доступ до мережі Інтернет, зігрітися та випити гарячого чаю.2. Розташування укриттів Цивільного захисту та найпростіших укриттів Білгорода-Дністровського за посиланням:https://bdmr.gov.ua/pages/279946-zaxisni-sporudi-civilnogo-zaxistu-mista-bilgoroda-dnistrovskogo 3. Мати мінімальний запас необхідних ресурсів для автономного перебування протягом кількох діб. Вода• питна вода — 2–3 л на особу на добу (не менше ніж на 3 доби);• технічна вода. Продукти харчування• продукти тривалого зберігання;• продукти, що не потребують приготування. Освітлення та зв’язок• ліхтарик;• запасні батарейки, павербанк. Тепло та побут• теплий одяг, ковдри;• термос;• свічки з дотриманням правил безпеки. Аптечка та документи• необхідні лікарські засоби;• базова аптечка;• копії важливих документів;• кошти готівкою.👉 Наявність необхідних запасів сприятиме більш стабільному перебігу повсякденного життя у разі відключень.
👁 7,180 25-12-13 14:50
Під час брифінгу разом з начальником Одеської МВА Сергієм Лисаком та першим заступником голови ДСНС України Віталієм Миронюком поінформували про поточну безпекову та гуманітарну ситуації в регіоні.Ситуація на Одещині сьогодні залишається вкрай складною, як в місті, так і в області. Цієї ночі наш регіон зазнав однієї з наймасованіших атак: ворог цілеспрямовано та масовано вдарив по цивільній інфраструктурі, а також по об’єктах передачі та розподілу електроенергії.Найбільше постраждало місто Одеса, де зосереджена значна частина населення області. Наразі триває детальне обстеження ушкоджень, щоб якнайшвидше розпочати відновлення електропостачання. Ще зранку прем’єр-міністерка Юлія Свириденко провела координаційну нараду з профільними міністрами та керівництвом енергетичних компаній щодо ліквідації наслідків нічної атаки на Одещину. Відновлювальні роботи розпочаті негайно, до роботи залучені ДСНС, профільні служби та керівництво Міненерго і МВС.Створено оперативний штаб по ліквідації наслідків, який працює цілодобово. Першочергове завдання енергетиків по всій області - забезпечити електропостачання об’єктів критичної інфраструктури, щоб відновити подачу води та тепла.Вже знайдено технічні рішення, які дозволили повернути світло для 40 тисяч мешканців Одещини. Енергетики - наші справжні герої. Вони працюють у надскладних умовах, без зупинок, щоб якнайшвидше повернути тепло, світло і воду в домівки людей. Задіяні всі необхідні сили та засоби. Працюємо цілодобово.Вже розгорнуто 428 пунктів незламності, які працюють цілодобово. Працюють 16 бюветів на альтернативних джерелах живлення, організовано 16 пунктів роздачі води. Доставка води до районів міста вже розпочата. Найближчим часом плануємо розгорнути ще 32 пункти незламності там, де потреба найбільша.Окремо хочу подякувати колегам з інших регіонів України. З самого ранку голови обласних адміністрацій виходять на зв’язок — хтось зателефонував ще вранці, а хтось вже підтвердив необхідну допомогу. За координації Офісу Президента та Уряду організовано чітку комунікацію: машини вже завантажуються і вирушають у дорогу, щоб у нас був необхідний резерв необхідного на будь-який розвиток подій. Ми свідомо його накопичуємо.В області немає проблем із бутильованою водою. Торговельні мережі попереджені ще зранку, склади мають достатній запас, додаткові замовлення у виробників уже оформлені.Ситуація з пальним на АЗС стабільна. Постачання здійснюється в повному обсязі, дефіциту немає. Черги на окремих заправках спричинені виключно ажіотажним попитом.Ми постійно оцінюємо ситуацію на місцях і будемо закривати ті питання, які є критично важливими для людей. Тримаємо ситуацію під постійним контролем і продовжимо інформувати про всі подальші кроки та рішення.
👁 5,540 25-08-12 09:13
Це не формальність. Це – наш обов’язок.Указом Президента України від 16 березня 2022 року встановлено: щодня о 9:00 ми зупиняємося на хвилину мовчання, щоб вшанувати пам’ять кожного воїна та мирного жителя, яких забрала російська війна.Вимагаю від: міських голів, органів місцевого самоврядування, районних військових адміністрацій, керівників державних установ та органів влади, комунальних підприємств, керівників приватних підприємств та організацій, навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, бізнесу, усіх інших структур та установ на території області, а також небайдужих громадян – неухильно виконувати цей Указ.Не може бути жодних «забули», «не почули», «ми були зайняті».Якщо у вас вистачає часу на каву, розмови чи телефон, значить вистачить і на одну найважливішу хвилину тиші.Щоденна хвилина мовчання – це не просто пауза. Це свідчення нашої пам’яті та вдячності тим, хто віддав життя за Україну. І це наш моральний обов’язок, байдужих бути не може.🕘 О 9:00 – вся Одещина стоїть.Слава Україні! Героям слава! 🇺🇦
👁 4,940 25-07-16 09:01
Щоб перетворити ідею безбар’єрності на реальні зміни в житті кожного українця та кожної українки, потрібен чіткий, системний і довгостроковий план.📌 Саме таким усеосяжним документом є Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні, схвалена у 2021 році за ініціативою першої леді Олени Зеленської.Це детальна дорожня карта для всієї країни на період до 2030 року, покликана системно усувати бар’єри та створювати доступне середовище в усіх сферах життя. Це про те, як ми крок за кроком будуємо країну, у якій кожен і кожна почуваються цінними й мають рівні можливості.Стратегія спрямована на подолання барʼєрів у шести основних напрямах: фізичному, інформаційному, цифровому, економічному, суспільно-громадянському та освітньому. Докладніше про напрями безбарʼєрності розповідає попередній допис.Як це працює?🏛 Над реалізацією стратегії працюють 11 флагманських міністерств, кожне у своєму напрямі. Комплексний підхід дає змогу інтегрувати принципи безбар’єрності в усі сфери державного управління та суспільного життя.📍 Мета – не просто усунути наявні барʼєри, а превентивно створювати середовище, у якому бар’єрів не виникає взагалі.Ця стратегія – наш компас на шляху до сучасної, сильної та справді безбарʼєрної України. Національна стратегія особливо важлива в контексті повоєнного відновлення та змінює сам підхід до розбудови нашої країни.У наступних дописах ми докладніше розкажемо про діяльність флагманських міністерств і зміни, які відбуваються в країні вже зараз.
👁 2,600 25-04-22 06:18
Високі досягнення спортсменів Білгород-Дністровської ДЮСШ на Міжнародному турнірі зі спортивної акробатики🤸‍♀️ З 17 по 20 квітня в Італії проходив X Міжнародний турнір зі спортивної акробатики. Змагальний килим зібрав понад півтисячі спортсменів з 14 країн світу. Вихованцям відділення спортивної акробатики Білгород-Дністровської ДЮСШ пощастило представляти нашу державу на цих змаганнях. 🏆 Комплект медалей розігрувався по сумі двох кваліфікаційних вправ та фіналу. Білгород-Дністровські спортсмени отримали чудові результати. Жіноча група Єлизавета Ходос, Орина Рибальчук, Юліана Рассолова (13-19 років) вибороли «золото» у кваліфікації та загальному заліку.👏 Жіноча пара Вікторія Ломаченко та Анастасія Гаврилуца (13-19 років) посіли 1 місце у кваліфікації та 3 місце у загальному заліку. Змішана пара Кіріл Холостенко та Каріна Смертенюк (12-18 років) - 2 місце у кваліфікації та 1 місце у загальному заліку. Жіноча пара (категорія «дорослі») Дар’я Галицька та Амалія Гарібян у кваліфікації посіли 3 місце.
👁 1,700 24-12-25 14:59
У Білгород-Дністровській міській раді колядували вихованці Центру дитячої творчості а пластуни передали Вифлеємський вогонь миру 🌟 Підтримуючи гарні Різдвяні традиції українського народу, що особливо важливо у цей складний час, до Білгород-Дністровської міської ради з колядками завітли вихованці міського Центру дитячої творчості. Зустріли колядників секретар міської ради Олександр Скалозуб та заступник міського голови Андрій Криштопов. 🪅 Керівництво та працівники міської ради щиро подякували за гарні колядки та вітання та, як годиться, віддячили колядників гостинцями. 🔥 А ще цього дня пластуни національної скаутської організації України, традиційно передали Вифлеємський Вогонь Миру громаді міста. Уже багато років поспіль Білгород-Дністровські пластуни беруть участь у церемонії передачі Вифлеємського вогню миру. Цей рік, звісно, не став винятком. Пластуни заспівали пісню Вифлеємського Вогоню та передали його секретарю міської ради Олексанру Скалозубу, який з радістю прийняв символ добра та миру
👁 6,000 24-11-29 16:52
Білгород-Дністровській ДЮСШ виповнилося 70 років 🏟 29 листопада у актовій залі закладу загальної середньої освіти №7 відбулися урочистості з нагоди 70-річного ювілею Білгород-Дністровської ДЮСШ. Привітати спортивну школу з ювілеєм завітали почесні гості. Серед них секретар міської ради Олександр Скалозуб, начальник управління освіти міської ради Олена Принц, а також вихованці та випускники ДЮСШ. 📃 Літопис позашкільного спортивного навчального закладу Білгорода-Дністровського розпочато далекого 1954 року і носила тоді міська ДЮСШ назву “Юнацька спортивна школа №4”. Поштовх до рішення про відкриття в місті спортивної школи дав новозбудований на початку 50-х років ХХ ст. центральний міський стадіон. У рік заснування у Білгород-Дністровській спортшколі працювало три відділення: легка атлетика, футбол та парус, в яких займалося 96 вихованців. За 70 років функціонування Білгород-Дністровської ДЮСШ понад 36000 вихованців підвищували свою майстерність та захищали честь школи, міста, Одеської області та України