Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - AirDefence - Житомир | Монитор | БпЛА | Монітор
Додано 06 гру 2025

AirDefence - Житомир | Монитор | БпЛА | Монітор

@AirDefencers
Кількість підписників: 5 216
Фото: 379
Відео: 54
Посилання: 142
Опис:
Наблюдение за стратегической авиацией и воздушной обстановкой. Вся информация в канале подаётся исключительно в целях информирования. Реагируйте на тревоги. Все совпадения на канале случайны. Для связи: @defencersadmin
Джерело

AirDefence - Житомир | Монитор | БпЛА | Монітор | ️Чи врятують «2 стіни»,коридор або підвал під час атак ракет і БпЛА?Як...

Логотип телеграм спільноти - AirDefence - Житомир | Монитор | БпЛА | Монітор AirDefence - Житомир | Монитор | БпЛА | Монітор @AirDefencers
2 650 Охват/переглядів 2026-05-16 12:40 Повідомлення №12814
⚠️Чи врятують «2 стіни»,коридор або підвал під час атак ракет і БпЛА?Якщо коротко - не завждиПри непрямому влучанні,вибуху поруч,падінні уламків або роботі ППО правило 2 стін реально може врятувати життя. Основна небезпека у квартирах,це уламки скла,частини конструкцій та вибухова хвиля. Саме тому коридор або приміщення без вікон безпечніше ніж кімната біля балкону чи вікон.Але треба розуміти головне — при прямому влучанні ракети у будинок не врятують ні 2 стіни,ні коридор,ні підвал багатоповерхівки,ні модульне укриття на вулиці. Особливо якщо мова про важкі крилаті чи балістичні ракетиІноді це не завжди може врятувати і від прямого влучання БпЛА (вони бувають зі збільшеною бойовою частиною)Тому «2 стіни»,це не абсолютний захист,а скоріше крайній випадок,коли не встигли пройти в безпечне місце,а вже чуєте роботу ППО чи рух цілейЦей спосіб рятує непрямому ураженні або уламкахСтосовно підвалів багатоповерхівок — взагалі не рекомендуємо цей варіант як основне укриття. У разі прямого влучання та обвалу конструкцій саме до підвальних приміщень рятувальники часто дістаються найпізніше через завали,перекриття та складність доступу. Особливо небезпечно,коли будинок старий або підвал не обладнаний як повноцінне укриття.@trevogaradar🏪