Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Каноніри – Арсенал 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Каноніри – Арсенал 🇺🇦

@ARS_ukr
Кількість підписників: 890
Фото: 18,900
Відео: 2,630
Посилання: 13,600
Опис:
📰 Канал про лондонський Арсенал! Усе з життя улюбленої команди One nil to the Arsenal 🔴⚪️ 💬 Чат – https://t.me/ARS_ukr_CHAT ✉️ Зв‘язатись – @Danny_h
Джерело

Каноніри – Арсенал 🇺🇦 | ️ ДИСКЛЕЙМЕР: Переконаний, що Меріно буде готовий на ПСЖ, але тут розг...

Логотип телеграм спільноти - Каноніри (Арсенал 🇺🇦) Каноніри – Арсенал 🇺🇦 @ARS_ukr
314 Охват/переглядів 2025-04-25 09:15 Повідомлення №17274
❗️ ДИСКЛЕЙМЕР: Переконаний, що Меріно буде готовий на ПСЖ, але тут розглянемо три варіанти, якщо він чомусь не зіграє у першому матчіЗгадуємо, що поєдинок 29-го квітня через перебір жовтих точно пропускає Томас.🔺 Зінченко в основі?🔺 Перевести Троссара на позицію лівої вісімки?🔺 МЛС або Нванері в центрі?1. Зінченко в основіГрає за збірну на позиції центрального хавбека, має великий досвід виступів на високому рівні, технічно дуже впевнений. Занепокоєння щодо Зінченка викликає брак його атлетичності, фізичної сили, особливо у порівнянні з Меріно та Райсом.2. Троссар на позиції №8Лео набрав класну форму і заслужив місце в основі. Він грав центрального хавбека і за Арсенал, і за Бельгію. Але якщо він гратиме глибше, хто тоді буде №9? Мартінеллі може, але тоді оголюється лівий фланг атаки. Стерлінг може зіграти хибну дев'ятку, але...3. Повірити в Майлза чи ІтанаЦе, мабуть, найнесподіваніший варіант і, безумовно, той, який фани будуть готові розглянути. МЛС все життя грав у півзахисті в Академії, він вміє дуже добре прориватися вперед з м'ячем.Без м'яча це також сильний футболіст, який не здається у єдиноборствах і чудово себе проявляє у цьому аспекті. Але тоді оголюється лівий фланг захисту, де Тірні/Зінченко не такі надійні на швидкісних вінгерів ПСЖ, Калафйорі ще не готовий.Якщо Артета захотів залишити Майлза у захисті, на №8 може вийти ще один молодий – Нванері. Він вже виходив правою вісімкою замість Едегора і грав у центрі півзахисту в Академії.Це було б дуже сміливим і атакувальним рішенням, однак атака Арсеналу може виграти від наявності двох плеймейкерів у півзахисті, а може й ні)Каноніри 🔴⚪️