Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДБ — День Бабака
Додано 09 лип 2021

ДБ — День Бабака

@AMB_islnd
Кількість підписників: 1 570
Фото: 1,020
Відео: 416
Посилання: 785
Опис:
ДБ - розповідаємо про зворотній бік медіа-світу. Зв’язок @ragulivna

👥 Кількість підписників

1 570
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -5
Середній/Місяць:: -13

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,080 24-10-15 12:48
В обговореннях навколо заявленого УП тиску з боку ОП часто звучить фраза про необхідність підтримки УП попри всі їхні пройоби, бо “разом з водою можна вихлюпнути дитину”, з натяком, мовляв, вбиваємо кістяк чесної незалежної журналістики. Так от я думаю, головне наїбалово в тому, щоб дотепер вважати УП якимось там кістяком. Безумовно там виходять вдалі тексти чи там проєкти типу “Історична правда”, але якраз вони і дозволяють пропихати всяких непотріб під видом “журналістики” там, де її немає.Я часто буваю в ахуї від того, що пропонує ця мультиплатформа і гадаю, що більша шкода не у відсутності підтримки, а у відсутності адекватної оцінки того, що там іноді несеться.От я дивлюся півгодини запису роботи ТЦК під Гудвайном і думаю — щоб шо?Яка мета цього відео крім того, щоб роз’єбати психологічно і без того розйобаних людей і продовжити психоз роздутий (а для нього реально немає підстав) після концерту ОЕ в суботу? Чому подача іде з закладанням того, які ТЦК плазуни перед гудвайнівцями і які вони борці з “простими людьми”? Шо це блядь таке, як не додаткова дискредитація ТЦК? Нам якраз цього зараз так сильно бракує!І такого лайна в УП між крапельками заховано пачками, тому не вихлюпуйте дитину, вона демонструє, яке гімно вважають у нас журналістикою.
👁 5,300 24-08-11 12:54
Шо всі ці дні робить росія? Перебріхує, замовчує і розповідає, шо колись «будєт атвєтка».Захарова постить статуси про ІДІЛ, бо нічого цікавішого не відбувається, у Скабєєвой грусне єбало і непереконливі тексти, Мардан розказує, шо «а ми єщьо ударім !», Соловйов каже, що «Сталін за нитьйо расстрєлівал» (воу! наша Мосейчук це ж місяцем раніше озвучила), ваєнкори все одно ниють і публікують старі відео, видаючи їх за нові пабєди, деякі з них близькі до самоспалення в прямому етері🤌 СвиноСобчак записала набір ахінеї, частина ліберальне медій або мовчить, або обслуговує кремль, Вєнєдіктов 5 днів розповідає, що все це не має значення, це неважливі епізоди, «ето просто акция которая імєєт духоподйомноє значєніє для украінцев, нє болєє». Насєлєніє виє і не видає ніякого активного контенту, як це завжди робили і роблять українці хоч є привід, хоч нема (я посиділа в ВК і тві, шоб скласти враження), а активний контент з нашого боку глушать які можуть (фото).Ну і хуйло, він просто тихенько срєньк-срєньк.