Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Al Pavlo Ua🇺🇦🇨🇦
Додано 14 лип 2024

Al Pavlo Ua🇺🇦🇨🇦

@ALPavloUA
Кількість підписників: 598
Фото: 2,860
Відео: 149
Посилання: 59
Опис:
Канал створено для новин чи цікавин. Канада очима українців. Мова спілкування - українська та англійська. Інші мови допустимо, та PHP все ж не найкращий вибір. Більшість інформації інсайд про провінцію, де залишилися друзі, та Калгарі.
Джерело

Al Pavlo Ua🇺🇦🇨🇦 | Отже сьогодні мала вже зрозуміла, що зі столу до цукерок на холодильни...

Логотип телеграм спільноти - Al Pavlo Ua🇺🇦🇨🇦 Al Pavlo Ua🇺🇦🇨🇦 @ALPavloUA
225 Охват/переглядів 2026-03-05 05:39 Повідомлення №3086
Отже сьогодні мала вже зрозуміла, що зі столу до цукерок на холодильнику вона не дотягується, тому вже тащила свою маленьку пластикову табуретку, ставила на стіл, а далі в мами не витримали нерви.Я б певно підстелив щось мʼяке на підлогу і дивився далі. Хоча запасної доньки в мене якраз і нема…Відпрацював день далеко на півдні, в Хай Рівері, а формально був і в Вулкані ,і в Ейрдрі.Непогано так, і ще додому встиг приїхати на вечерю.Був у білих канадців, а отже - собаки. Багато. Великі, дружні, схожі на хазяїв. Пудель, алабай, Ньюфаундленд…В мене дід колись, може я вже розповідав, заходив відчиняючи хвіртку до будь якого пса. Геть не боявся. Ман на цеп наступити, щоб я пройшов, або в будку закинути.Він просо дитя війни. І він в принципі мало чого боявся. Та він даже сповідатись не схотів, сказав, що нікого не вбив, і в людей не крав. А все інше - то й не гріх, якщо розібратись.Зате чесно.Я поки теж нікого не вбив і в людей не крав.Лиш раз на Шрі-Ланці забрав їжу сліпого слона… він їв пальму, середину, там типу як схоже на мівіну. А я теж собі відламав. То гід так і сказав, що я це в сліпого слона віджав.#work#Canada