Джерело
Асоціація футзалу Вінницької області | Огляд 7-го туру Чемпіонату Вінницької області з футзалу⚽️Ігровий день ...
314 Охват/переглядів
2026-01-11 18:48
Повідомлення №1610
Огляд 7-го туру Чемпіонату Вінницької області з футзалу⚽️Ігровий день у СК «Нокаут» відкрив матч між ладижинським «Авангардом» та калинівською «Фортуною». Згідно з коефіцієнтами на нашому сайті та турнірним розташуванням команд, фаворитом протистояння вважався колектив із Ладижина. Втім, підопічні Геннадія Марчука були максимально налаштовані здобути свою першу перемогу в чемпіонаті, що й довели грою, особливо у першому таймі, який завершився з рахунком 1:3 на їхню користь. У другій половині зустрічі «Авангард» додав у активності: спершу вдалося скоротити відставання, а згодом, після втрати м’яча голкіпером калинівчан, який підключився як п’ятий польовий, ладижинці зрівняли рахунок розкішним ударом із центра поля за хвилину до фінального свистка🤝У наступному матчі гравці «ЯСКО» вийшли на паркет із чіткою метою реабілітуватися за поразку в минулому турі — і забігаючи наперед, їм це вдалося. Рахунок у середині першого тайму відкрив новачок команди Руслан Савенко, який згодом записав на свій рахунок і результативну передачу. Після перерви «нафтовики» ще кількома влучними ударами довели матч до впевненої перемоги. Жмеринський «ГЛАВВ-ДОР» спромігся відповісти лише голом із дабл-пенальті наприкінці зустрічі⚡️Від поєдинку між «Сапфіром» та барським «Фортом» очікували значно більш рівної боротьби, тим паче що команді з Бару вкрай потрібні були очки для продовження боротьби за місце в Golden League. Проте колектив Олексія Пацалюка ще в першому таймі чітко окреслив свою ігрову перевагу. Обидві половини матчу завершилися з однаковим рахунком — 5:1 на користь «Сапфіру». Окремо відзначимо пента-трик капітана команди Вадима Нарогана, який дозволив йому увійти до трійки найкращих бомбардирів чемпіонату💪У заключному матчі ігрового дня фаворит пари AUTO.RIA — ВО ДЮСШ «Нива», а саме команда Євгена Багрія, підтвердила свій статус уже в першому таймі. «Автомобілісти» забили шість м’ячів ще до перерви, не дозволивши супернику відзначитися у відповідь. Друга половина гри пройшла у більш спокійному темпі. На жаль, підопічні Василя Бліннікова так і не змогли нав’язати боротьбу, тож у наступних матчах готуватимуться до боротьби за медалі вже в Silver League🏃♂️