Джерело
Асоціація футзалу Вінницької області | Сьогодні відбудеться два матчі завершального туру першого кола ЧО. У п...
444 Охват/переглядів
2025-01-11 10:25
Повідомлення №1344
Сьогодні відбудеться два матчі завершального туру першого кола ЧО. У першому з них "Сапфір", на правах фаворита, зустрінеться з "Нивою-Bios", яка підписала до свого складу кількох гравців "Локомотива" після відкриття трансферного вікна. У іншому матчі "ГЛАВВ-ДОР" зійдеться з "AUTO.RIA". Перемога у цьому матчі важлива для обох колективів, адже саме вона залишить колектив у когорті колективів, що борються за трійку призерів. Матчі будуть транслюватися на YouTube-каналі АФВО.Також ми маємо згадати про неприємні для футзальної спільноти новини. На жаль, керівництво вінницького "Енергетика" прийняло рішення зняти команду зі змагань. Відповідно до Регламенту їх матчі будуть анульовані. Причиною такого рішення стало зарахування команді технічних поразок у матчах з "Сапфіром" та "Оріоном" за нещодавнім рішенням КДК. Також сезон не продовжить "Локомотив", якого постійно супроводжували проблеми зі складом. Таким чином у сезоні продовжить участь 6 команд, календар матчів для яких на друге кого буде змінено.