Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Канал Олександра Беспалого
Додано 14 тра 2021

Канал Олександра Беспалого

@ABesNews
Кількість підписників: 4 747
Фото: 3,900
Відео: 2,620
Посилання: 2,920
Опис:
Це телеграм-КАНАЛ відеоблогера, військового інженера, науковця та громадського діяча Олександра Беспалого. Теги: https://t.me/ABesNews/70 Телеграм-ЧАТ там: @ABesChat YouTube: http://bit.ly/ABespalyj Facebook: http://bit.ly/ABespalyFB

👥 Кількість підписників

4 747
Середній/День:: +5
Середній/Тиждень:: -6
Середній/Місяць:: -17

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 023
Середній/День:: 1,370
Середній/Тиждень:: 984
ERR: 21.55%

📊 Кількість повідомлень на день

5.9
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 7.3
Середнє за день: 5.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

У квітні підрозділ перехоплювачів Strike Drone Company 9 окремої бригади безпілотних систем знищив 93 ворожі «Шахеди» та зайняв 4 місце за загальним рейтингом СБС. 93 дрони, які не долетіли до українських міст.93 рази, коли дні і ночі стали безпечнішими.93 перехоплення, за якими — врятовані життя, будинки й сотні родин. 9 окрема бригада безпілотних систем — це про сучасну війну, сильних людей і відчуття, що ти на своєму місці серед своїх.Долучайся до команди, яка робить важливі справи! Нагадуємо про наш збір на кунги та комплектуючі для перехоплювачів. Кунг потрібен для встановлення пускового обладнання під дрони перехоплювачі. Робимо своїми силами, потрібно лише закупити матеріали. Один кунг з додатковими комплектуючими обходиться до до 20 000 грн. Наразі є потреба у 9 кунгах (180 000)Комплектуючі до перехоплювачів. На один дрон потрібно до 3000 грн. Підсилюємо звʼязок та підвищуємо відбивання у радіолокаційному полі. На місяць потреба приблизно 600 000 грн.Постійні реквізити для допомоги нашому підрозділу. Банка моно:https://send.monobank.ua/jar/6ysZuehcFeПриват:4149629371891573PayPal:[email protected]BTC:bc1qx8ysn8dgzce39grqe7gfqwe3aes70uyt8vfzw8USDT:TAFnj2aTDJN44S8FfNeDgpfrtwEjJZjmPРекрутинг/пропозиції/комунікація: ВАТСАП 0938023442Підписуйтесь на офіційні ресурси нашої бригади⬇️🕊 IG | 😎FB | 📹 YT | 🥳TT | 🧵 Threads
Друзі, ми потребуємо допомоги з облаштуванням наших пікапів кунгами та комплектуючими до дронів перехопльвачів.Результати нашої роботи ростуть з кожним днем. Ми нарощуємо кількість екіпажів та розширюємо зону відповідальності у космічних масштабах. За декілька місяців ми розширились від взводу до роти і від роти до батальйону перехоплювачів. В топі підрозділів перехоплювачів СБС ми займаємо 4 місце другий місяць підряд. Маємо куди рости і завдяки вашій підтримці будемо нарощувати боєздатність та чисельність екіпажів.Статистика збитих цілей по місяцям:Грудень: 4Січень: 13Лютий: 20Березень: 75Квітень: 93Відтепер ми будемо публікувати відео з результатами нашої роботи кожного тижня. Кожен збитий шахед - врятовані життя наших людей. НА ЩО ЗБИРАЄМО:Кунг потрібен для встановлення пускового обладнання під дрони перехоплювачі. Робимо своїми силами, потрібно лише закупити матеріали. Один кунг з додатковими комплектуючими обходиться до до 20 000 грн. Наразі є потреба у 9 кунгах (180 000)Комплектуючі до перехоплювачів. На один дрон потрібно до 3000 грн. Підсилюємо звʼязок та підвищуємо відбивання у радіолокаційному полі. На місяць потреба приблизно 600 000 грн.Постійні реквізити для допомоги нашому підрозділу. Банка моно:https://send.monobank.ua/jar/6ysZuehcFeПриват:4149629371891573PayPal:[email protected]BTC:bc1qx8ysn8dgzce39grqe7gfqwe3aes70uyt8vfzw8USDT:TAFnj2aTDJN44S8FfNeDgpfrtwEjJZjmPРекрутинг/пропозиції/комунікація: ВАТСАП 0938023442
В Україні створюють "Національний реєстр ухилянтів": туди увійшли заброньовані за незаконними схемами "антикорупціонери", журналісти та блогериВ Україні сформувалась каста недоторканих VIP-ухилянтів, які за гроші або через зв’язки «нарішали» собі відстрочку чи бронювання. Поки прості хлопці п'ятий рік не вилазять з окопів та бліндажів, ці "антикорупціонери", блогери, активісти та інші мажори живуть своє краще життя та з комфортних ютьюбів посилають всіх на фронт. Вся їхня громадська діяльність – це лише банальна спроба сховатися від армії. І це тільки найвідоміші з VIP-ухилянтів. Насправді з їх числа можна сформувати як мінімум декілька батальйонів, якщо не цілий армійський корпус. Активісти руху "Чесна мобілізація" вже зібрали чимало досьє на ухилянтів. Ось лише деякі з них: Голова Фундації DEJURE Михайло Жернаков. Щоб отримати відстрочку, він надав підроблену довідку про роботу викладачем у Київській школі економіки.   Голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін. Роками рахувався на військовій службі, не покидаючи Києва, і навіть отримував «бойові», тепер ходить по судах.    Блогер Данило Мокрик. Зробив відстрочку через фіктивну інвалідність, і при цьому продовжує таврувати «ухилянтів», славити ТЦК та відстоювати «кордони 1991 року».  Журналіст Юрій Ніколов. Після бусифікації через друга в поліції оформив собі відстрочку у зв’язку із доглядом за хворим родичем.   Голова ГО «100% життя» Дмитро Шерембей. Влаштувався на фіктивну службу в тероборону, а потім звільнився в запас, наразі правоохоронці розслідують його діяльність.   Засновник ЦПК Орест Рудий. На початку вторгнення виїхав за гроші за кордон, а після призначення міністром оборони друга своєї дружини Дар'ї Каленюк, директорки ЦПК, повернувся в Україну та отримав відстрочку.   Підприємець Олександр Сікора. Отримав відстрочку як батько-одинак після фіктивногорозлучення з Катериною Сікорою – суддею Вищого антикорупційного суду, яка перед цим переписала на нього майже все майно.  Тому рух «Чесна мобілізація» створює «Національний реєстр ухилянтів» та закликає українців повідомляти про заброньованих за схемами чиновників, мажорів, професійних антикоруцпіонерів, блогерів та інших схематозників. Повідомити про ухилянта можна сюди — @truemobilization 🇺🇦Реальна Війна | Підписатись
СЗЧ — не вирок. Це можливість почати заново — в 47 ОМБр «Маґура»У «Маґурі» почав свою нову історію «Малий», молодший сержант, командир взводу 1 МБ 47 ОМБр. Перший контракт «Малий» підписав у 19 років — на свій день народження — і у війську, в боях вже 10 років. До 47-ої «Малий» був в іншому підрозділі. На одному з бойових виходів під танком розірвалась міна — і «Малого» зачепила вибухова хвиля, він потрапив у шпиталь.«Я пішов в СЗЧ. Просто треба був такий відпочинок. Командування хотіло дуже багато, чого не можна було чекати від військовослужбовця. Я ніде не ховався і хотів повернутися. Бо щось боліло. Словами це не передаси», — каже «Малий». У 47-й «Малий» знайшов підтримку і можливість проявити себе. Під час Курської операції він звільнив військовослужбовця із полону в той же день, як ворог його взяв у полон. За цю операцію «Малий» отримав нагороду «Золотий хрест».👊🤝Повертайся і ти до своїх. «Маґура» — твій шанс почати з чистого аркуша.📩 Просто зроби перший крок — набери нас або напиши. Це приватна розмова, де ми разом знайдемо рішення.📞 +380 50 247 47 47🌐47.armySemper audentes! Завжди відважні!18-й армійський корпус47 ОМБрКод нації 47 | Наш сайт | Instagram | Facebook | Підтримай 47-му
Переборовся з корупцією: в нардепа Железняка знайшли мільйони незадекларованих коштів, за які він накупив цінних паперів — його має перевірити НАЗК, всю інформацію про це надіслано в антикорупційний орган.Отже, він придбав облігацій на 3,6 млн при офіційних доходах у два рази менших.При цьому, в своєму звичному заможному житті, Железняк їздить на автівці преміум класу та мешкає в елітній квартирі за 12 млн на Печерську, в будинку з підземним паркінгом та охороною. Зауважимо, що до обрання депутатом ВРУ, він мав стареньку Audi A4. Тобто за роки «роботи на народ», він непогано підняв «банк».Тобто, зі своїм високим рівнем життя та витрат, нардеп ніяк би не зміг накопичити 3,6 млн на облігації. Якби він навіть не їв, не пив і не заправляв би авто, йому б все одно не вистачило 1,3 млн до названої суми. Ще цікавий факт. Мати Железняка мешкає у Москві та абсолютно точно мала бізнес у Донецьку. Його тесть, ще при Януковичі керував Київською областю, обслуговував бізнес російського олігарха Кіслова, група компаній «Юг Русі». І наостанок, Ярославу Железняку загрожує до 12 років тюрми. Проти нього відкрито кримінальну провадження за нещодавнє розкрадання державних коштів, виділених на партію «Голос».🇺🇦Реальна Війна | Підписатись
От прямо дуже зарясніло наративом - "влада зміниться, буде амністія для тих порушує правила військового обліку та СЗЧ з навчальних центрів".Дивіться, я не збираюсь нікого залякувати або заспокоювати. Я не чиновник, не держава, не політик. Я кажу те що бачу на поверхні. Просто давайте подивимось на крок-другий вперед.Бо я впевнений що цю тему просуває росія і ті, хто зараз переховується. При чому навмисно в коментарях залякують тих хто ще не визначився - піти служити чи піти "в ліс тихенько".Логіка останніх зрозуміла - чим більше людей буде, тим вірогідніше якась амністія. Ну, так принаймні хочеться думати.Але тепер давайте просто трошки реальніше подивимось.Для того щоб влада змінилась треба дві речі. Закінчення військового стану і вибори. Давайте з виборів. Для того щоб владу переобрати, треба дійти до виборчої ділянки і проголосувати. Віддалено? Через Дію? Ви ж цього чекаєте? От тут можуть починатись проблеми.А якщо зараз її апаратно відключать всім хто в розшукі? Ну, це ж очевидно в контексті заяв міністра оборона, що будуть обмеження. Або підріжуть апаратно можливість голосувати? Тільки ніжками. Піти і проголосувати за того хто буде обіцяти амністію. А по дорозі блокпости з ТЦК (вибачте з офісами призову) і поліція. Розшук же не зняли. Коли буде закінчення військового стану, обов'язково буде подовження певних обмежень, які були під час цього стану. Ну, от наприклад як військовий збір подовжили на три роки після закінчення війни. Чому ви думаєте, що мобілізацію та розшук не подовжать? Чи ви зібрались виїхати як тільки кордони відкриють? А чому їх мають відкрити для тих хто не служив або в розшукі? Знову ці питання...Армію найближчим чином ніхто не буде скорочувати. І навіть якщо не буде демобілізації, то будуть закінчення контрактів та всілякі послаблення по звільненню. Тобто звільнятись будуть. А армію скорочувати ні. Ще не вловили логіку? Ок. Вловите.Тепер про саму амністію. Основний посил - дуже багато людей, їх покарати неможливо. Не зможе пенітенціарна система всіх "опрацювати". А ви в цьому впевнені? І чи буде цим займатись саме пенітенціарна система? Як тільки стане лінія фронту, або буде стале перемир'я, стане питання про демобілізацію. Аааа, ви зовсім забули що в нас мільйонна армія яка потребує демобілізації? А ким міняти? Мігрантами з Азії? Чи тими хто хоче амністію? Частина піде з задоволенням служити в більш менш мирний час в обмін на амністію. Сумніваєтесь? А не треба. І про мігрантів. Точніше про трудові ресурси. Скільки міст у нас в руїнах? Скільки всього прийдеться відновлювати.Скільки робочих рук буде треба на все це. Американські або європейські компанії зайдуть? Правда? Вони то зайдуть. З грошима і управлінням. З інженерами. З прорабами. А ручками комусь треба буде працювати. Мігранти? А навіщо платити мігрантам, якщо є мільйон чоловіків, яким можна присудити виправні роботи, або швиденько створити якісь поселення для робітників відновлювальних робіт? Бачите, як стрімко зменшується кількість тих кому потрібна буде амністія?І про покарання. Безумовно, всіх, переварити судова система та система покарань не зможе. Скільки там по оцінкам? 20 тисяч, 30? 50?. Всіх не посадять? Ні. Не посадять. Але... Якщо першій тисячі навалять рочків 15 строку, то мотивація піти в "мирне ЗСУ" або на відновлювальні роботи, швидко збільшиться. А от хто попаде в цю тисячу "щасливчиків", це вже доля випадку.Ще раз наголошую. Я нікого не збираюсь переконувати. Впевнені що буде амністія? Сидіть чекайте. Просто за 5 хвилин на колінці, я накидав простий механізм який замінить таку очікувану амністію. А є люди які над цим працюють. Системно. І вони придумають ще десяток варіантів, які вам не сподобаються. Бо зараз всі хто ховається і всі хто в розшукі, для держави безкоштовний ресурс. Подобається чи ні. Зараз звісно набіжить купа коментарів які працюють на росію. І купа типу "ідейних" ухилянтів.Але ви все таки ще раз перечитайте що я написав. І просто подумайте скільки з тих хто підтримує і залякує вас в коментарах, діючий працівник або офіцер фсб? Або просто якийсь індієць який пише коментарі
Рух «Чесна мобілізація», який викриває заброньованих через різні схеми блогерів та активістів, опублікував «профайли ухилянта» на засновників Центру протидії корупції Ореста Рудого та Дмитра Шерембея.    Орест Рудий в 2022 році виїхав з за кордон по підроблених документах, які йому придбала дружина, відома «антикорупціонерка» Дар’я Каленюк. В 2023 році після призначення міністром оборони Рустема Умєрова, який пообіцяв Каленюк посаду свого заступника, вона повернула чоловіка в Україну та зробила йому відстрочку.   Дмитро Шерембейна початку війни влаштувався на фіктивну службу в 207 батальйоні ТрО разом із іншим активістом ЦПК Віталієм Шабуніним. Ухилянти фіктивно рахувались на службі та щомісяця отримували зарплату і додаткову винагороду за виконання бойових завдань. Усього за 2022-2023 роки Шерембей та Шабунін отримали 1,9 млн грн. В 2024 році Шерембей знайшов спосіб звільнитися з військової служби у запас. Однак згодом у них почалися проблеми. Після того, як Умєров залишив посаду міністра, відстрочка Рудого опинилася під загрозою. А Шерембеєм зацікавилися правоохоронці після отримання його другом Шабуніним підозри в шахрайстві та ухиленні від мобілізації.🇺🇦Реальна Війна | Підписатись
СБС у взаємодії з іншими складовими СОУ створюють найбільші перебої в постачанні нафтопродуктів у новітній історії рфТрохи привідкриваємо завісу останніх #DeepStrike операцій.Порти Приморськ і Усть-Луга — ключові точки експорту нафти рф, через які проходить до половини російської нафти, що експортується морем. Разом із Кіришським і Ярославським НПЗ вони формують єдиний ланцюг: частина нафти йде на переробку, частина — на експорт. Після обмеження маршруту через «Дружбу» цей напрямок став ще критичнішим. Через нього проходить майже 30% видобутку, і швидко перенаправити такі обсяги неможливо.Ураження НПЗ і портової інфраструктури розриває цей ланцюг. Менше переробки, складніша логістика, а значить — перевантаження інших вузлів.Як наслідок — накопичення нафти, дефіцит потужностей і тиск на всю систему. У довшій перспективі це змушує противника зупиняти видобуток.Білі ночі стають чорними. Сили оборони України перетворюють головний ресурс рф на її найвразливіший елемент.☠️ СБС: На крок попереду!Підписатись на офіційний телеграм-канал Сил безпілотних систем🔗 Заповнити анкету😎 Facebook 🕊 Instagram 📹 Youtube 🥳 TikTok👥 X.com🧵Threads 🏢WhatsApp 📞Viber
3 дні роботи операторів СБС: уражено «Бук», «Тор», «Небо-У» та інші ключові цілі противника‌Оператори 413-го полку СБС «Рейд» 21 березня провели комплексну операцію, в результаті якої одним влучанням знищили одразу дві установки «Бук» у Брянській області рф. Перша — ЗРК «Бук-М3», новітній зразок, прийнятий на озброєння у 2016 році, із заявленою дальністю ураження повітряних цілей до 70 км. Друга — пуско-заряджальна установка до «Бук-М2», яка може виконувати функції пускової при роботі з відповідною РЛС.Вже наступного дня оператори полку знищили рідкісну ціль — радіолокаційну станцію «Небо-У».Оператори 9 батальйону «Кайрос» 414-ї бригади безпілотних систем «Птахи Мадяра» уразили зенітний ракетний комплекс «Тор М-1» у Донецькій області 22 березня.Оператори 1-го окремого центру безпілотних систем СБС уразили потяг із цистернами паливно-мастильних матеріалів у Луганській області 23 березня. Також 22 березня в Донецькій області було уражено радіолокаційну станцію зі складу ЗРК С-300/С-400.Операції проведено у взаємодії з Центром глибинних уражень.Сили безпілотних систем не лише демонструють тактичний результат, а й створюють системний вплив на здатність противника контролювати повітряний простір, забезпечувати війська та відновлювати бойові спроможності. Працюємо на випередження.☠️ СБС: На крок попереду!Підписатись на офіційний телеграм-канал Сил безпілотних систем🔗 Заповнити анкету😎 Facebook 🕊 Instagram 📹 Youtube 🥳 TikTok👥 X.com🧵Threads 🏢WhatsApp 📞Viber
Strike Drone Company відкриває збір на автівку для підрозділу мобільної дронової ППО.12-й рік війни наше військо било ворога на воді та під водою, на землі та під землею ми діставали боягузливого ворога, ми били загарбників, звільняючи наші села та міста, ми сміливо йшли їхньою територією, відсуваючи фронт далі від мирного населення. Ворог не втомився здійснювати терор проти нашої славної України та її народу, і тепер рашисти намагаються відібрати у нас небо України, проводячи вдень і вночі, невибіркову війну дронів та бомб проти нас та проти наших сімей.Ми воїни Strike Drone Company маємо багатий досвід війни дронів і ми стали на захист українського неба.Просимо Вас приєднатися до збору на нашу "мобільність", мобільність екіпажів перехоплювачів - це підвищення результатів знищених цілей. Ми закриємо небо України для не званих гостей.На автівку для SDC:🎯Ціль: 500 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/AZCSYAusUm💳Номер картки банки4874100023709101🅿️PayPal:[email protected]