Google готує редизайн програми "Погода" для Android

Одна основна вкладка замість трьох.

Android-додаток "Погода" (Weather) востаннє оновлювався у 2021-му, коли Google переводила всі стандартні сервіси на стиль Material Theme. Тепер же компанія впроваджує Material You, тому і на погодний інформер незабаром чекає черговий великий апдейт. Скріншот свіжої версії вже з'явився в Мережі.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Google готує редизайн програми "Погода" для Android

В актуальній версії програми в інтерфейсі є три головні вкладки ("Сьогодні", "Завтра", "10 днів"), які можна прокручувати для отримання додаткової інформації. У новому ж варіанті буде одна загальна вкладка.

На ній збережеться традиційна область пошуку місця розташування і маскот Фроггі. Нижче буде погодинний прогноз на день, а далі - прогноз на 10 днів. Кольорове оформлення, ймовірно, буде підлаштовуватися під системну тему.

Про терміни оновлення "Погоди" для Android поки не повідомляється. Можливо, апдейт буде запущено після Google I|O, яка стартує вже 10 травня.

2023-05-08 10:30:52

Реклама

Binance
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula