Невиданий раніше роман Габріеля Гарсії Маркеса вийде у 2024 році

У літературних колах вважають, що в архівах є й інші невідомі твори культового автора.

Навесні 2024 року світ побачить невиданий раніше роман колумбійського письменника Габріеля Гарсії Маркеса, лауреата Нобелівської премії з літератури. Він називатиметься "Ми побачимося в серпні".

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Невиданий раніше роман Габріеля Гарсії Маркеса вийде у 2024 році

Роман випустить родина знаменитого письменника з нагоди десятої річниці його смерті.

The Guardian зазначає, що в архівах Маркеса можуть бути й інші невидані твори. Щодо книги "Ми побачимося в серпні", то вона була написана від руки і весь цей час зберігалася в Техаському університеті в Остіні (США). Однак автор так і не завершив її.

Спочатку діти письменника не хотіли публікувати незакінчений роман, але все ж передумали. Книга буде видана оригінальною іспанською мовою і спочатку з'явиться в магазинах країн Південної Америки.

Габріель Гарсія Маркес найбільш відомий за своїм романом "Сто років самотності". Він вважається найбільш читаним і перекладеним іспаномовним автором. Письменник помер 2014 року.

2023-04-30 10:30:48

Реклама

Binance
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!