Google рекомендує терміново оновити Chrome - виявлено вразливість нульового дня

Помилка дає змогу встановлювати шпигунські програми на будь-який пристрій.

У браузері Chrome виявили першу у 2023 році вразливість нульового дня CVE-2023-2033. У зв'язку з цим Google випустила екстрене оновлення для усунення експлойта.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Google рекомендує терміново оновити Chrome - виявлено вразливість нульового дня

За даними Bleeping Computer, пролом у системі, ймовірно, існує з початку року. З її допомогою зловмисники можуть встановлювати шпигунські програми на сторонніх пристроях.

У Google її описують як "помилку, яка призводить до плутанини в рушії JavaScript Chrome V8". Термін "вразливість нульового дня" зазвичай використовують для експлойтів, які не були виявлені на стадії тестування і поки невідомі антивірусам.

"Доступ до відомостей про помилки та посилань може бути обмежений доти, доки більшість користувачів не отримають виправлення. Ми також збережемо обмеження, якщо помилка існує в сторонній бібліотеці, від якої залежать інші, ще не виправлені проєкти", - повідомляється в блозі Google.

Оновлення 112.0.5615.121 вже доступне для користувачів Chrome на Windows, Mac і Linux.

2023-04-15 10:30:50

Реклама

WhiteBit
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula