Xiaomi, OPPO і Vivo спрощують перехід між своїми смартфонами

Повідомлення WhatsApp можна буде перенести за кілька хвилин.

Офіційний акаунт MIUI в китайській соцмережі Weibo анонсував нову співпрацю Xiaomi з Vivo і OPPO. Завдяки їй користувачі зможуть переносити дані сторонніх застосунків під час переходу між смартфонами цих брендів у будь-яких поєднаннях.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Xiaomi, OPPO і Vivo спрощують перехід між своїми смартфонами

Зараз під час переходу на новий пристрій дані з кожного стороннього застосунку на кшталт WhatsApp і WeChat потрібно переносити окремо - наприклад, через "Google Диск". Безшовне перенесення зазвичай доступне тільки при переході між двома пристроями одного бренду. Але користувачі смартфонів Xiaomi, Vivo і OPPO тепер зможуть зробити це за кілька хвилин.

Схоже, цього вдалося досягти за рахунок інтеграції інструментів для перенесення даних, які використовуються в MIUI, ColorOS і OriginOS. це Mi Replacement, Huantai Mobile Moving - Replacement Assistant і Mutual Transfer відповідно. Після оновлення цих інструментів до актуальної версії перенесення на китайських версіях смартфонів має працювати вже зараз.

Поки невідомо, коли ця функція стане доступною за межами Китаю.

2023-03-24 11:30:41

Реклама

Binance
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!