Duolingo створює додаток для навчання музики

Новий сервіс викладатиме основи музичної теорії в ігровій формі.

Автори популярної платформи для вивчення мов Duolingo розробляють додаток, за допомогою якого користувачі зможуть навчатися музики онлайн. Судячи з усього, робота над новим сервісом тільки почалася.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Duolingo створює додаток для навчання музики

Додаток розробляється невеликою командою Duolingo. Схоже, їй не вистачає музикознавця: на сайті компанії з'явилася відповідна вакансія.

З опису посади випливає, що в команду розробників потрібен фахівець у сфері музичної освіти з академічними знаннями та релевантним досвідом. Кандидат повинен буде перетворювати "результати досліджень у галузі музики на конкретні ідеї", які можна використовувати для навчання на практиці.

Інакше кажучи, в Duolingo хочуть створити застосунок, який допомагатиме користувачам у захопливій ігровій формі опановувати основи музичної теорії. Ймовірно, за механікою це буде схоже на інші додатки компанії.

2023-03-21 11:30:46

Реклама

Binance
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula