Навушники AirPods перетворять на слуховий апарат

Apple хоче зробити з них повноцінний медичний пристрій.

Американська компанія Apple планує перетворити свої навушники AirPods на слуховий апарат. Про це повідомив відомий інсайдер і колумніст Bloomberg Марк Гурман, пише MacRumors.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Навушники AirPods перетворять на слуховий апарат

За даними Гурмана, зараз Apple працює над розширенням можливостей AirPods, щоб вони могли стати повноцінним медичним пристроєм. У планах компанії створити гарнітуру, яка буде корисна для людей із проблемами слуху. Додаткові функції можуть з'явитися в нових пристроях компанії протягом року або двох.

У навушниках AirPods уже є опції, які частково дозволяють використовувати девайс як слуховий апарат, нагадує Гурман. Наприклад, посилення звуку під час розмови. Проте, вони не сертифіковані як медичні пристрої. А Apple, судячи з усього, хоче вийти саме на ринок охорони здоров'я.

Ще один авторитетний інсайдер, Мін-Чі Куо, раніше повідомляв, що купертинська компанія вже отримала кілька патентів, пов'язаних із використанням навушників як медичного пристрою. Серед них - приховані в гарнітуру сенсори, що збирають дані про пульс, температуру тіла і рівень потовиділення.

2023-03-13 11:30:40

Реклама

Binance
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине