"Все скрізь і відразу" став найтитулованішим фільмом в історії

Він обійшов "Володаря перснів: Повернення короля", який утримував рекорд 20 років.

Суперхіт минулого року "Все скрізь і одразу" отримав уже 158 нагород, підрахували експерти видання IGN. Таким чином він стає найтитулованішим фільмом в історії. І це ще до церемонії нагородження "Оскар", де картина представлена в 11 номінаціях.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
"Все скрізь і відразу" став найтитулованішим фільмом в історії

У залік фільму пішли всі нагороди від великих організацій критиків і премій, таких як "Золотий глобус", SAG Awards, Indie Spirits Awards та інших. Рейтинги різних сайтів при підрахунку не враховувалися.

Раніше рекорд належав фільму "Володар перснів: Повернення короля", якому свого часу вдалося роздобути 101 нагороду. "Все скрізь і відразу" обійшов його як за кількістю номінацій, так і за кількістю перемог.

У виданні визнають, що за 20 років з моменту виходу "Повернення короля" в кіноіндустрії з'явилося багато нових премій. Однак навіть якщо рахувати нагороди за спеціальною схемою з урахуванням цього фактора, то фантастична комедія Дена Квана і Деніела Шайнерта все одно обходить фентезі Пітера Джексона за всіма параметрами.

2023-03-12 11:30:42

Реклама

WhiteBit
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине