Xiaomi запатентувала детектор брехні для смартфонів

По суті, це просто дуже розумна камера.

Розроблений у 1921 році поліграф у деяких країнах досі вважається детектором брехні, хоча дослідження підтвердили, що він може вимірювати лише рівень стресу. Xiaomi запропонувала інший метод визначати, коли людина бреше.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Xiaomi запатентувала детектор брехні для смартфонів

Як повідомляє китайське видання ITHome, Xiaomi отримала патент на технологію виявлення брехні, а також пов'язані пристрої, включно з мобільними терміналами і сховищами даних. Інакше кажучи, це технологія, яку можна буде використовувати в мобільній техніці - окремому гаджеті або, скажімо, смартфоні.

Основою такого детектора брехні стане похило-поворотна камера з телефото-об'єктивом, яка зможе стежити за обличчям і зіницями людини, яку перевіряють. Алгоритм звірятиме рух зіниць і їхнє розширення з патернами, які вказують, що людина бреше.

Про те, що брехня впливає на рухи очей і розширення зіниць, було відомо і раніше. Згідно з одним із досліджень, коли людина бреше, діаметр її зіниць розширюється на 4-8% від початкового розміру. Також брехун починає моргати до 8 разів.

Патент Xiaomi показує, що ці фізіологічні індикатори брехні можна фіксувати за допомогою камери та особливого алгоритму. Тепер лише залишилося підтвердити, що такий пристрій не повторить долю поліграфа і справді зможе виявляти саме брехню, а не стрес.

2023-03-09 11:30:45

Реклама

WhiteBit
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине