У месенджері Instagram* з'явилися канали - як у Telegram

Автори контенту зможуть ділитися повідомленнями та зображеннями, а також проводити опитування для своєї аудиторії.

Марк Цукерберг офіційно представив "Канали" (Channels) в особистих повідомленнях Instagram*. Це широкомовні чати, що дозволяють ділитися загальнодоступними повідомленнями "один до багатьох". Такі давно є в Telegram.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
У месенджері Instagram* з

Канали дадуть змогу безпосередньо взаємодіяти зі своїми підписниками. Вони підтримують текст, зображення, опитування, реакції та багато іншого. Цукерберг оголосив про цю функцію, запустивши власний канал мовлення, де він планує в майбутньому ділитися оновленнями Meta*.

Instagram починає тестувати канали з обраними авторами в США і планує розширити цю функцію в найближчі місяці. Розробники зазначають, що тільки автори можуть розміщувати повідомлення в каналах мовлення, а передплатники мають змогу тільки реагувати на контент і брати участь в опитуваннях.

Найближчими місяцями планують додати додаткові функції в канали, як-от можливість запросити іншого автора, щоб обговорити майбутні спільні роботи і зібрати запитання аудиторії.

У майбутньому компанія планує додати канали у Facebook* і Messenger*.

2023-02-22 14:28:45

Реклама

WhiteBit
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине