Експерти віщують подальше зростання біткоїна до 19 тисяч доларів

Вже декілька місяців біткоїн не росте, але 12 січня нарешті він пішов угору.


Джим Вайкофф - старший ринковий аналітик вважає, що можливо ралі біткоїна продовжиться. Адже "бики мають висхідний технічний імпульс на тлі висхідного тренду, що зароджується, на денній гістограмі".


Ще одним сигналом бичачого ринку є зростання ціни вище за ключовий опір на 50-денній ковзній середній на цьому тижні.


Біткоїн закрив той день за ціною 18 тисяч 830 доларів США. Спочатку він відкотився до 18 тисяч доларів США, а потім його добове зростання склало 7,77%.


Аналітики криптовалют мають різні думки щодо подальшої ціни біткоїна на наступні тижні: буде рости чи падати - цікаво.


Міхаель ван де Поппе, прикладом, висловився щодо рівня BTC, як до такого, що спочатку трохи провалиться, а потім продовжить ріст.


Однак, Altcoin Sherpa аналітик має думку, що зараз не дуже хороший момент для входження в довгу по цій монеті.


Перш ніж придбати BTC, дочекайтеся росту або падіння, щоб мати більш чітку картинку. Є думка, що ціна дійсно продовжить йти вгору, та поки що ясності немає.


Сумнівів немає, що великі гравці повернуться на ринок, та коли буде більш чітко видно ріст, тому потрібно трохи більше часу. Це буде позитивно впливати на зростання транзакцій та й самої ціни біткоїна.

2023-01-18 17:05:23

Реклама

WhiteBit
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula