iPhone 17 отримає редизайн, зменшений Dynamic Island і Slim-версію

Модель Pro Max буде виділятися ще більше.

Згідно з новим звітом аналітика Haitong International Securities Джеффа Пу, Apple готує великі зміни в лінійці iPhone 17 наступного року. У замітці для інвесторів, з якою ознайомився 9to5Mac, інсайдер згадує оновлений дизайн смартфонів, поліпшену фронтальну камеру, менший за розміром Dynamic Island і багато іншого.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
iPhone 17 отримає редизайн, зменшений Dynamic Island і Slim-версію

Пу повідомляє, що Apple представить нову модель iPhone 17 Slim, яка замінить у лінійці модель Plus. Уся серія міститиме в собі чотири смартфони:

  • iPhone 17: 6,1-дюймовий дисплей;
  • iPhone 17 Slim: 6,6-дюймовий дисплей;
  • iPhone 17 Pro: 6,3-дюймовий дисплей;
  • iPhone 17 Pro Max: 6,9-дюймовий дисплей.

Що стосується дизайну, аналітик зазначає, що iPhone 17, iPhone 17 Slim і iPhone 17 Pro матимуть "більш складну" алюмінієву конструкцію. А топовий iPhone 17 Pro Max, як і раніше, буде виготовлятися з титану. Також ця модель отримає звужений "острівець" Dynamic Island, тоді як інші смартфони лінійки збережуть поточний дизайн.

Менший Dynamic Island на iPhone 17 Pro Max стане можливим завдяки новій технології "металінзи" для датчика наближення. Ця розробка допоможе Apple значно зменшити розмір модуля Face ID.

Передбачуваний iPhone 17 Slim матиме "тонкий дизайн". Жодних додаткових подробиць про конструкцію у звіті немає. Ймовірно, Apple зробить ставку на тонкий корпус, спробувавши якось виділити цю модель.

Що стосується технічних характеристик, Джефф Пу зазначає таке:

  • iPhone 17 і iPhone 17 Slim: 8 ГБ ОЗП, чип A18 або A19;
  • iPhone 17 Pro і iPhone 17 Pro Max: 12 ГБ ОЗП, чип A19 Pro.

Наразі iPhone 15 і iPhone 15 Plus оснащені 6 ГБ ОЗП, а iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max - 8 ГБ ОЗП. В iPhone 16 цього року Apple впровадить 8 ГБ пам'яті для всієї лінійки.

На завершення інсайдер додав, що всі чотири моделі iPhone 17 будуть оснащені фронтальними камерами на 24 Мп. Це помітне оновлення порівняно з нинішніми 12-мегапіксельними сенсорами.

Вийдуть смартфони iPhone 17 нескоро - приблизно через півтора року, восени 2025-го.

2024-05-06 10:30:35

Реклама

WhiteBit
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!