Нові додатки та ігри для iOS: найкраще за березень

Найцікавіші та найкорисніші новинки App Store за місяць.

Додатки

1. mymind

Універсальне сховище для організації посилань, цитат, статей, товарів і всього на світі, яке позиціонується як розширення вашого мозку. mymind дає змогу, не відволікаючись і не витрачаючи час, зберегти будь-який контент, який ви переглядаєте на iPhone, а потім легко знайти потрібне в будь-який момент. Завдяки ШІ-функціям зображення і текст аналізуються і автоматично каталогізуються - для пошуку потрібно лише ввести ключове слово.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Нові додатки та ігри для iOS: найкраще за березень

2. Care

Симпатичний і досить непоганий музичний плеєр з підтримкою офлайн-режиму, який підтягує треки з YouTube. Як і в стрімінгах, на головному екрані доступні чарти, тематичні добірки та плейлисти за настроєм. Є імпорт локальної музики з внутрішнього сховища і з комп'ютера для прослуховування без інтернету. Також є додаткова функція стеження за поставою, яка буде працювати при використанні навушників з датчиком руху.

3. Windfall

Мінімалістичний менеджер фінансів із простим інтерфейсом і швидким введенням. З Windfall можна легко вести облік витрат і доходів, а потім наочно аналізувати на графіках і діаграмах усі грошові потоки. Присутня маса категорій, фільтри для пошуку транзакцій, а також інформативні віджети для перегляду і внесення даних прямо з робочого столу.

4. Memorize

Корисний додаток для тих, хто вивчає мови, який допоможе збільшити словниковий запас. Завдяки розширенню можна легко додавати нові слова з веб-сторінок і будь-яких текстів, а потім переглядати їх, тренувати написання, сприйняття на слух і вимову. Крім цього є вбудовані набори слів з розбивкою за рівнем володіння мови. Підтримуються 13 найпопулярніших мов світу, включно з російською та англійською.

5. Twodos

Простий, але не примітивний менеджер завдань, який має все необхідне. Головний принцип Twodos криється в назві. Пропонується всього два списки: для більш термінових справ і для тих, що почекають. Керування здійснюється жестами, є архів, а також віджет для взаємодії з додатком прямо з робочого столу.

Ігри

1. Speed Demon

Аркадний симулятор перегонів жвавими автобанами з інтенсивним трафіком і непоганою фізикою. Ключові особливості гри в ретро-стилістиці, нескінченних, процедурно генерованих трасах із сотнями подій, а також у підтримці геймпада. У Speed Demon доступно вісім різних режимів: можна насолоджуватися поїздкою, трощити все на своєму шляху, ловити шахраїв і робити інші цікаві речі.

2. LUISOAC

Психологічна адвенчура з трьома можливими кінцівками і намальованими вручну локаціями, що розповідає про важке життя студентки. Дівчина зав'язла в монотонній рутині: читає книжки, готується до іспитів і настільки стомлена нескінченним навчанням, що, здається, досягла точки неповернення. Що ж станеться далі?

3. Slice & Dice

Тактичний рогалик із покроковими боями, в якому ви візьмете під своє командування загін із п'яти відважних героїв і будете битися з монстрами, покладаючись на волю випадку. На вас чекає напружена боротьба протягом 20 рівнів, а потім - фінальний бос. Будьте терплячі, і нехай вам пощастить, адже після програшу доведеться починати спочатку.

4. Tumble Rush

Приємна головоломка з піксельною графікою і бадьорим саундтреком, управління в якій засноване на гіроскопі. Нахиляючи смартфон, ви повинні провести кульку через лабіринт на кожному рівні, ухиляючись від ям, оминаючи пастки і не забуваючи збирати бонуси у вигляді монеток. Це дасть змогу розблокувати нових персонажів.

5. Dream House Days DX

Кумедний симулятор домовласника, який заробляє на здачі квартир в оренду. Придумуйте дизайн приміщень, обставляйте їх меблями і пускайте в них мешканців за певну плату. Розвивайте свій бізнес, покращуючи квартири, залучайте нових постояльців і вирішуйте проблеми, з якими вони стикатимуться.

2024-04-03 10:30:43