У Windows з'явилася чарівна гумка, яка стирає зайві об'єкти на фото

Працює просто ідеально.

Google і Samsung - не єдині, хто впроваджує у свої сервіси та пристрої так звану чарівну гумку зі штучним інтелектом. Тепер вона доступна і на комп'ютерах з Windows. Microsoft додала аналогічну функцію у свій додаток "Фотографії".

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
У Windows з

Інструмент називається Generative Erase ("Генеративне стирання"). Він теж прибирає всі зайві деталі із зображень за лічені секунди. Розробники продемонстрували його роботу на фото з собакою, прибравши повідець і сторонніх людей на задньому плані. Результат справді вражає. Опція використовує ШІ для заповнення порожніх місць пікселями, які відповідають навколишній області.

Microsoft також оголосила, що почала перенесення ШІ-функцій редагування фото в Windows 10.

Generative Erase уже доступний учасникам програми попереднього тестування ОС. Терміни масового запуску поки не називаються.

2024-02-23 11:30:34

Реклама

Binance
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!