Google визнала, що режим інкогніто в Chrome майже марний

Він захистить від цікавих членів сім'ї, але не від рекламного стеження або самої Google.

Наприкінці 2023 року Google погодилася врегулювати колективний позов із вимогою виплатити 5 мільярдів доларів користувачам Chrome. Цей позов подали ще 2020 року, коли користувачі та правозахисники зрозуміли, що Google обманом змушувала користувачів вірити в безпеку режиму інкогніто в Chrome.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Google визнала, що режим інкогніто в Chrome майже марний

Якщо коротко: опис функції складено таким чином, що користувачі помилково можуть подумати, що браузер не відстежуватиме їхню активність в інтернеті. На ділі ж історія перегляду та інші дані продовжували відправлятися на сервери Google і могли використовуватися сторонніми сайтами з інструментами Google Analytics і Google Ad Manager.

Щоб уникнути інших подібних судових позовів, Google змінює опис режиму інкогніто - на це звернули увагу користувачі Chrome Canary для розробників. Тепер попередження виглядає так:

Друге речення - доповнення, яким Google намагається убезпечити себе. Новий опис прояснює принцип роботи режиму: ви можете зайти на сайт 18+ так, щоб ваші домашні про це не дізналися. Але Google і рекламодавці про це все одно дізнаються.

Ймовірно, опис режиму інкогніто в стабільній версії браузера зміниться разом із наступним оновленням Chrome.

2024-01-22 11:30:40

Реклама

WhiteBit
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине