"Першому гравцеві приготуватися" перетворять на масштабний метавсесвіт

З книги зробили фільм, а фільм стане реальністю.

Компанія Futureverse, що займається технологіями і контентом у сфері штучного інтелекту, оголосила про створення Readyverse Studios - студії, заснованої спільно з Ернестом Клайном, письменником і творцем роману "Першому гравцеві приготуватися", і Деном Фарою, продюсером однойменного фільму Warner Bros. 2018 року.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
"Першому гравцеві приготуватися" перетворять на масштабний метавсесвіт

За підтримки Warner Bros. Discovery новоспечена Readyverse Studios планує перенести франшизу в метавсесвіт через Web3.

Компанія обіцяє відстоювати принципи відкритого метавсесвіту, які включають доказову цифрову власність, інфраструктуру, що належить спільноті, децентралізацію, безпеку і функціональну сумісність.

Readyverse Studios планує запустити проєкт уже 2024-го.

Нагадаємо, що екранізація науково-фантастичного роману "Першому гравцеві приготуватися" вийшла 2018 року і виявилася досить успішною. Збори в усьому світі перевищили 580 мільйонів доларів. Фільм зняв Стівен Спілберг, а головні ролі виконали Тай Шерідан, Олівія Кук і Бен Мендельсон.

2024-01-05 11:30:42

Реклама

WhiteBit
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!